COLORFUL FLASH

blog banner

Čaká vás jedinečná udalosť, na ktorej chcete byť originálna? Kaderníci L’Oréal Professionnel vykúzlia originálny vlasový efekt iba pre vás. Alebo už dlhšie túžite po inej farbe vlasov, no bojíte sa trvalej zmeny? Vyskúšajte si ju nanečisto! Nevšedné farby vo vlasoch sú teraz v kurze!

S novou službou Colorful Flash od L´Oréal Professionnel sa hranice farbenia posúvajú. Farby bez záväzkov k trvalej zmene sa vymyjú po jednom použití šampónu a vlasy zanechajú jemné a hebké. Príďte do svojho obľúbeného Salónu Expert a nechajte si od kaderníkov vyčariť jedinečný farebný styling iba pre vás. Na výber máte deväť výrazných farieb, ktoré môžete bez obáv kombinovať, alebo miešať medzi sebou s dosiahnutím ešte originálnejšej farby.  

Služba Colorful Flash predstavuje profesionálnu, instantnú a farebnú zmenu, ktorá je rýchla a bez záväzkov. Hodí sa na všetky typy a farby vlasov bez potreby predbežného zosvetlenia a jednoducho sa aplikuje. Farby s technológiou vlasového make-upu vo forme gélu majú jemnú textúru. Pigmenty farieb sa zachytia na vlasovom vlákne a vytvoria rovnomerný, vyhladený efekt. Je len na vás, či chcete dosiahnuť matný, zamatový alebo trblietavý finálny vzhľad! Celá zmena s výraznými farbami trvá do pätnástich minút. Hrajte sa s farbami svojich vlasov ako s make-upom!