iNOA: ikonická služba farbenia bez amoniaku

Prečo sa táto farba už takmer 13 rokov teší nadšeniu zo strany kaderníkov a zákazníčok na celom svete? Odpoveď je jednoduchá. iNOA je symbolom príjemnej vône, jemnej farby s až 100 % krytím bielych vlasov a žiarivého lesku. Poskytuje profesionálny výsledok s dokonalou farbou, aký nedokážete dosiahnuť v domácom prostredí, ale iba v kaderníckom salóne. Zároveň rešpektuje vlasovú pokožku a prináša lepšiu kvalitu vlasov. To všetko vďaka špeciálnemu zloženiu bez amoniaku. Namiesto toho využíva silu oleja. 

Chcete experimentovať s farbou, no zároveň sa starať o svoje vlasy a túžite po výsledku s prirodzenou farbou? Ideálnou voľbou sú obľúbené odtiene mokka od iNOA. Ich odlesky prinášajú rovnováhu medzi studenými a teplými tónmi a vytvárajú tak jemné, ale bohaté farebné výsledky. Sú to trendy farby moderného, dokonale prirodzeného odtieňa hnedej. Opýtajte sa na ne vo svojom kaderníckom salóne.

Doprajte si luxusný zmyslový zážitok, až 100 % krytie bielych vlasov, prirodzenú farbu s vysokou intenzitou a nádherný lesk vďaka profesionálnym farbám iNOA, poháňaným silou oleja. Služba je k dispozícii exkluzívne v kaderníckych salónoch L´Oréal Professionnel.