SteamPod 3.0: Objavte šetrnú silu pary

Vlnité alebo naopak narovnané vlasy v priebehu chvíľky a šetrne? Inovatívna profesionálna parná žehlička SteamPod 3.0, ktorú vyvinul L'Oréal Professionnel v spolupráci s Rowentou, prináša možnosť vychutnať si profesionálnu starostlivosť aj z pohodlia vášho domova. 

O 91 % menej poškodení*

Profesionálna parná žehlička 

Účes, ktorý vydrží a to všetko vďaka parnej technológii SteamPodu 3.0

*Inštrumentálny test po 15 aplikáciách, v porovnaní so SteamPod 3.0 bez pary a hrebeňa.

Profesionálna parná žehlička SteamPod 3.0, prináša koniec kompromisov medzi tepelnou úpravou vlasov a ich kondíciou. Kombinuje účinok tepla a pary a šetrne si poradí aj s tými najnepoddajnejšími vlasmi. Účes získava ľahkosť a parná technológia zaručuje hydratáciu každého prameňa. Napriek tomu, že ide o profesionálny produkt,  úpravu rovných i vlnitých účesov pomocou SteamPod 3.0 zvládne každý. 

Vďaka svojej jedinečnej technológii a špecializovanému radu stylingových produktov aktivovaných parou  dosahuje táto tretia generácia parných žehličiek SteamPod perfektnú rovnováhu medzi výkonom a starostlivosťou bez kompromisov. Vlasy sú pomocou pary fixované, odolávajú krepovateniu a tým zaručujú dlhodobý efekt. A práve preto je obľúbeným nástrojom všetkých, ktorí svoje vlasy často upravujú prístrojmi tepelného stylingu a zároveň im záleží na ich kondícii.  

V čom je SteamPod 3.0 lepší?
  • Nádržka na vodu je integrovaná v rukoväti.
  • Je o 37 % ľahší a o 14 % tenší, hodí sa preto na cesty.
  • Ergonomický tvar uľahčuje manipuláciu.
  • Má vylepšený dizajn a je dostupný i v luxusnej čiernej farbe.

  Parná žehlička SteamPod 3.0 zaručí vždy perfektný výsledok, či už je vaším cieľom rovný účes, objemné vlny alebo nedbalý „messy-look“. Všetko dosiahnete rýchlo a šetrne aj pri nízkej teplote.

  SteamPod 3.0 je riešenie pre všetky vaše stylingové priania.

  Chcete ho vyskúšať? 

  Spýtajte sa svojho kaderníka v Salónoch Expert!