SteamPod 3.0: Objavte šetrnú silu pary

Vlnité alebo naopak narovnané vlasy v priebehu chvíľky a šetrne? Áno, ide to! Vďaka vylepšenej parnej žehličke SteamPod 3.0, ktorú vyvinul L'Oréal Professionnel v spolupráci s Rowentou. Zoznámte sa!

Parná žehlička SteamPod 3.0, to je koniec kompromisov medzi tepelnou úpravou vlasov a ich kondíciou. Kombinuje účinok tepla a pary a šetrne si poradí aj s tými najnepoddajnejšími vlasmi.

Vďaka svojej jedinečnej technológii a špecializovaného radu stylingových produktov aktivovaných parou dosahuje táto tretia generácia parných žehličiek SteamPod perfektnú rovnováhu medzi výkonom a starostlivosťou bez kompromisov. A práve preto je obľúbeným nástrojom všetkých, ktorí svoje vlasy často tepelne upravujú a zároveň im záleží na ich kondícii.

V čom je SteamPod 3.0 lepší?

  • Nádržka na vodu je integrovaná v rukoväti.
  • Je o 37 % ľahší a preto je vhodný na cesty.
  • Ergonomický tvar uľahčuje manipuláciu.
  • Má vylepšený dizajn a je dostupný aj v luxusnej čiernej farbe.

Parná žehlička SteamPod 3.0 zaručí vždy perfektný výsledok, či už je vaším cieľom rovný účes, objemné vlny alebo nedbalý „messy-look“. Všetko dosiahnete rýchlo a šetrne aj pri nízkej teplote.

SteamPod 3.0 je riešením pre všetky vaše stylingové želania. Chcete ho vyskúšať? Opýtajte sa svojho kaderníka v salóne Expert!