Style & Colour Trophy 2022

Ďalší ročník legendárnej súťaže pre profesionálnych kaderníkov Style & Colour Trophy bude pokračovať aj tento rok na jar!  

Témou pre všetkých je „French Edito“, teda look hodný obálky módneho magazínu. Zapojte sa do najdlhšie trvajúcej kaderníckej súťaže na svete a získajte globálnu slávu.  

Style & Colour Trophy sa stále rozširuje, zahŕňa nové krajiny a predstavuje viac profesionálov, skúseností a väčšiu rozmanitosť štýlov. Pre súťažiacich je témou tohto ročníka - French Edito - je to príležitosť nielen vytvoriť obálku módneho časopisu, ale aj osláviť krásu vlasov a využiť najnovšie stylingové a farebné trendy ako je French Balayage alebo French Glossing. Novinkou je možnosť zverejniť súťažný look na Instagrame a získať tak na svoju stranu profesionálnych kaderníkov aj milovníkov krásnych vlasov z radov širokého publika. Tí môžu pre svojho favorita tiež hlasovať online o Cenu verejnosti. Rok 2021 znamenal digitalizáciu súťaže s ohľadom na celosvetovú pandemickú situáciu. Prvý digitálny ročník mal 22 500 kandidátov z 30 krajín. Po národnej fáze súťaže sa každý národný víťaz dostal do globálneho semifinále a 9 najlepších z nich boli vybraní na účasť vo veľkom finále - Austrália, Kanada, Francúzsko, Maďarsko, Taliansko, Japonsko, Mexiko, Rusko a Spojené štáty. Víťazom sa stal Massimo Tirimacco z Austrálie, druhé miesto obsadil Kanaďan Kevins Kyle Lambert a na bronzovej priečke sa umiestnila Erica Keelen zo Spojených štátov amerických.  

Celosvetové finále minuloročného ročníka bolo predstavené v špeciálnej epizóde medzinárodného webového seriálu Run Le Hair Show, ktorý vysielajú profesionáli pre profesionálov aj pre všetkých milovníkov vlasov. 

Cieľom Style & Colour Trophy je zviditeľnenie profesionálnych kaderníckych talentov na svetovej scéne a priblíženie kaderníckeho remesla verejnosti. Oslavuje kreativitu a zručnosti tohto umenia, do odboru prináša neuveriteľné vzrušenie a energiu a inšpiruje kaderníkov po celom svete, aby sa snažili posúvať hranice svojich možností. Staňte sa súčasťou toho prestížneho kaderníckeho zápolenia. Prihlásiť sa môžete tu.

Sledujte náš blog a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia informácie o Style & Colour Trophy 2022!