Posuňte s nami hranicu farbenia s profesionálnou salónnou službou COLORFUL FLASH! Farby bez záväzkov sa vymyjú po jednom použití šampónu a vlasy zanechajú jemné a hebké. Farebný styling si vyberajte spomedzi deviatich módnych farieb a nekonečného množstva štýlov.

Farba na vlasy je nový make-up

Túžba po nevšednom a ojedinelom štýle nemusí znamenať trvalú zmenu. Jedinečné a jednoduché farbenie umožňuje vyskúšať farby a štýly bez akéhokoľvek obmedzenia. Kaderníci L’Oréal Professionnel so službou COLORFUL FLASH dokážu farbiť aj bez záväzkov!

Jedinečná akcia už o pár dní? Originalite sa medze nekladú! Kaderníci L’Oréal Professionnel vykúzlia originálny farebný styling iba pre vás! Farby medzi sebou kombinujte a miešajte a získajte ešte osobitejší efekt!

Farebná služba COLORFUL FLASH

Colorful Flash

Farbenie s COLORFUL FLASH sa hodí na všetky typy a tóny vlasov bez potreby predbežného zosvetlenia. Majú technológiu vlasového make-upu vo forme gélu s jemnou textúrou na jednoduchú aplikáciu, na ktorú môžete použiť štetec, hubku alebo vlastné prsty. Stylingový polymér uzatvorí pigmenty na vlasovom vlákne a vytvorí na ňom rovnomerný, vyhladený efekt. Ošetrujúca zložka, obsiahnutá vo farbách, pokrýva vlasy jemným vyhladzujúcim filmom a zanecháva ich jemné a hebké.

Najít COLORFUL FLASH Salon

Svoj najbližší salón ponúkajúci službu COLORFUL FLASH nájdete jednoducho podľa nálepky na dverách alebo v odkaze pod mapou.