French Glossing pre dokonalú farbu a lesk

Dokonale zjednotená farba, prirodzenosť a lesk. To sú tri charakteristické znaky ikonickej služby salónu FrenchGlossing spoločnosti L'Oréal Professionnel. Prečo je taká úžasná a prečo by ste ju mali vyskúšať?

Francúzsko je Mekkou módy a najnovších trendov v oblasti krásy vrátane vlasov. Inšpiráciou presláveného francúzskeho know-how sa môže pochváliť aj novinka FrenchGlossing. Táto exkluzívna salónna služba je profesionálna dvojfázová technika farbenia vlasov dostupná len v kaderníckych salónoch.

Služba dokonale farbí, oživuje, neutralizuje nežiaduce podtóny podľa vášho želania a zároveň vlasy hĺbkovo vyživuje. Výsledkom je dokonalá farba pri korienkoch a vzdušné, vyživené vlasy s maximálnym leskom, ktoré sa dajú dosiahnuť len v kaderníckych salónoch.

Doprajte si francúzsku eleganciu od korienkov po končeky bez toho, aby ste museli opustiť svoju rodnú krajinu. Zverte sa do rúk kaderníckych profesionálov zo Salónov Expert a nechajte ich, aby sa o vás postarali. Vyskúšajte napríklad jedinečnú salónovú službu FrenchGlossing od spoločnosti L'Oréal Professionnel, ktorá umožňuje prirodzene zjednotenú farbu a dodáva vlasom nádherný lesk.