French Glossing pre dokonalú farbu a lesk

Dokonale zjednotená farba, prirodzenosť a lesk. To sú tri charakteristické znaky ikonickej služby salónu FrenchGlossing spoločnosti L'Oréal Professionnel. Prečo je taká úžasná a prečo by ste ju mali vyskúšať?

Francúzsko je Mekkou módy a najnovších trendov v oblasti krásy vrátane vlasov. Inšpiráciou presláveného francúzskeho know-how sa môže pochváliť aj novinka FrenchGlossing. Táto exkluzívna salónna služba je profesionálna dvojfázová technika farbenia vlasov dostupná len v kaderníckych salónoch.

Služba dokonale farbí, oživuje, neutralizuje nežiaduce podtóny podľa vášho želania a zároveň vlasy hĺbkovo vyživuje. Výsledkom je dokonalá farba pri korienkoch a vzdušné, vyživené vlasy s maximálnym leskom, ktoré sa dajú dosiahnuť len v kaderníckych salónoch.

Doprajte si francúzsku eleganciu od korienkov po končeky bez toho, aby ste museli opustiť svoju rodnú krajinu. Zverte sa do rúk kaderníckych profesionálov zo Salónov Expert a nechajte ich, aby sa o vás postarali. Vyskúšajte napríklad jedinečnú salónovú službu FrenchGlossing od spoločnosti L'Oréal Professionnel, ktorá umožňuje prirodzene zjednotenú farbu a dodáva vlasom nádherný lesk.

Túžite po nádherných, vyživených a lesklých vlasoch v jedinečnom odtieni na mieru, navyše s bronzovým nádychom? Potom by vám nemala uniknúť úplne nová profesionálna služba French Glossing Bronze od L'Oréal Professionnel. 

Prečo French Glossing Bronze?

 

Novinka reaguje na horúci trend bronze, ktorý si v posledných rokoch obľúbili profesionáli aj celebrity ako v oblasti líčenia, tak aj vo farbení vlasov. Ide o dvojfázovú profesionálnu techniku, ktorá kaderníkom umožňuje dosiahnuť multidimenzionálny farebný efekt. 

 

Či už chcete bezchybne zakryť biele vlasy, nafarbiť odrasty alebo len oživiť farbu, je pre vás French Glossing Bronze ideálnou voľbou. Ponúka totiž dokonalé farbenie a krytie bielych vlasov pri korienkoch s tmavším odtieňom, ktorý sa jemne prelína s o dva tóny svetlejšou farbou v dĺžkach. Výsledkom, ktorý je možné dosiahnuť iba od profesionálov v kaderníckych salónoch, je jemná rovnováha medzi teplými a studenými tónmi. 

French Glossing pre žiarivú farbu

 

Počas dvojfázovej služby French Glossing kaderník aplikuje do dĺžok vašich vlasov farby tón v tóne Dia light bez amoniaku pre žiarivosť farby. Vlasy budú o 30 % vyživenejšie a 2× lesklejšie.* Jedine kadernícki profesionáli sú schopní vytvárať nekonečné farebné kombinácie a kreatívne výsledky na mieru. Tešiť sa môžete vždy na dokonale prelínaný, prirodzene vyzerajúci French Glossing, s viditeľne lepšou kvalitou vlasov, žiarivým leskom a dlhotrvajúcou farbou. 

 

Vyskúšať službu French Glossing Bronze je možné iba v Salónoch expert.

 

* v porovnaní so stavom pred farbením; inštrumentálny test