Spoznajte nás bližšie

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť. Objavte súčasné trendy a aktuálny módny štýl. Spoznajte najmodernejšie technológie vo vlasovej kozmetike. Zverte sa do starostlivosti Salon Expert, kaderníckych salónov, ktoré pracujú pod záštitou značky L´Oréal Professionnel.

Váš vysnívaný účes na dosah

Hodnoty, ktorým veríme

Móda a štýl je stredom nášho záujmu
Produkty overené profesionálmi
Technológie založené na vedeckom výskume
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu

Váhate, kam sa vybrať za svojím novým štýlom?

Kde na vás čaká profesionálny kaderník s porozumením pre vašu jedinečnosť? Nájdite si svoj najbližší Salon Expert v našom lokátore!

Salón lokátor

V salónoch Expert...

vám je garantovaná vysoko profesionálna kvalita služieb
váš čakajú konzultácie a vlasová diagnostika a z nich vyplývajúce odporúčanie produktov a trendov v súlade s vašim osobným štýlom
podľa svojich individuálnych potrieb dostanete tú najvhodnejšiu hĺbkovú vlasovú starostlivosť
spoznáte novú úroveň starostlivosti vďaka súčasným technológiám
navštívite veľmi príjemné prostredie postavené na hodnotách, ktoré uznáva značka L'Oréal Professionnel
si užijete úplne nový emocionálny zážitok z návštevy salónu a nový štýl komunikácie s vami
Kaderníci, ktorí sa o vás postarajú
Naši kaderníci sú v úzkom kontakte so svetom módy a spolupracujú s poprednými návrhármi, aby vám ponúkli najaktuálnejšie trendy každej sezóny. Inšpirujú sa po celom svete nielen na prehliadkových mólach, ale aj pouličným štýlom a celebritami.
Pracujú s produktami L'Oréal Professionnel, pri vývoji ktorých vždy stoja poprední svetoví kaderníci. Naša továreň využíva elektrinu z obnoviteľných zdrojov, z biomasy a slnečnej energie. Ak si za svojho vlasového odborníka zvolíte kaderníka zo Salónu Expert, prispejete tak k znižovaniu miery globálneho otepľovania.
Salon Expert
Zoznámte sa s našimi salónmi
Salóny, ktoré vyznávajú myšlienku Salon Expert ponúkajú svojim klientom najvyššiu úroveň profesionálnych služieb v kombinácii s pokrokovými riešeniami, ktoré posunú váš zážitok na novú úroveň.
Spoločnosť L'Oréal Slovensko v spolupráci s autorizovanou organizáciou ENVI - PAK spustila vzdelávací web triedimeprekrasu.sk s cieľom zvýšiť povedomie o triedení odpadu z hygienických a kozmetických prípravkov. Táto iniciatíva reflektuje záväzok programu udržateľnosti L'Oréal pre budúcnosť, v ktorom sa L'Oréal zaväzuje k vzdelávaniu svojich spotrebiteľov v oblasti udržateľných kozmetických postupov a v cirkulárnej ekonomike triedenia odpadu z obalov.
V salóne na vás čaká nielen bezplatné wifi pripojenie a magazíny s poslednými trendmi, ale aj vlasová diagnostika, ku ktorej preškolení kaderníci využívajú iPad so špeciálnou aplikáciou.
Interiér salónov je dizajnovaný s dôrazom na emocionálny zážitok pri jeho návšteve.
Facebookový profil alebo vlastná internetová stránka sú pre salóny samozrejmosťou.
Salóny Expert nájdete špeciálne označené v našom lokátore.
PREMIUM

HSC rezort

Žriedlová 11, 04001 Košice-Staré Mesto
PREMIUM

LOOK HAIR

Staromlynska 55, 82106 Bratislava