Salon Expert

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť. Objavte súčasné trendy a aktuálny módny štýl. Spoznajte najmodernejšie technológie vo vlasovej kozmetike. Zverte sa do starostlivosti Salon Expert, kaderníckych salónov pracujúcich pod záštitou značky L’Oréal Professionnel.

Hodnoty, v ktoré veríme

Móda v strede nášho záujmu
Produkty preverené profesionálmi
Technológie založené na vedeckom výskume
Zodpovedný prístup k životnému prostrediu

Váhate, kam sa vybrať za svojím novým štýlom? Kde na vás čaká profesionálny kaderník s porozumením pre vašu jedinečnosť?
Nájdite si svoj najbližší Salon Expert v našom lokátore!

V salónoch Expert...

  • je vám zaručená vysokoprofesionálna kvalita služieb
  • vás čakajú konzultácie a vlasová diagnostika a z nich vyplývajúce odporučenie produktov a trendov v súlade s vaším osobným štýlom
  • podľa svojich individuálnych potrieb dostanete tú najvhodnejšiu hĺbkovú vlasovú starostlivosť
  • spoznáte novú úroveň starostlivosti vďaka súčasným technológiám
  • si užijete úplne nový emocionálny zážitok z návštevy salóna a nový štýl komunikácie s vami
  • navštívite veľmi príjemné prostredie postavené na hodnotách, ktoré vyznáva značka L´Oréal Professionnel

Kto sú kaderníci, ktorí sa postarajú o vašu krásu

Naši kaderníci sú v úzkom kontakte so svetom módy a spolupracujú s poprednými návrhármi, aby vám ponúkli najaktuálnejšie trendy každej sezóny. Inšpirujú sa po celom svete nielen na prehliadkových mólach, ale tiež pouličným štýlom a celebritami.

Pracujú s produktmi L´Oréal Professionnel, na ktorých vývoji sa vždy podieľajú poprední svetoví kaderníci. Naša továreň využíva elektrinu z obnoviteľných zdrojov, z biomasy a slnečnej energie. Pokiaľ si za svojho vlasového odborníka zvolíte kaderníka zo Salónu Expert, rozhodnete sa obmedziť prispievanie ku globálnemu otepľovaniu.

O koncepte Salón Expert Premium

Salon Expert Premium

Salóny vyznávajúce myšlienku Salon Expert Premium ponúkajú svojim klientom najvyššiu úroveň profesionálnych služieb v kombinácii s pokrokovými riešeniami, ktoré posunú váš zážitok na novú úroveň.

V salóne na vás čaká nielen bezplatné wifi pripojenie a časopisy s poslednými trendmi, ale aj vlasová diagnostika, na ktorú preškolení kaderníci využívajú iPad so špeciálnou aplikáciou. Interiér salónov je navrhnutý s dôrazom na emocionálny zážitok pri jeho návšteve. Profil na Facebooku alebo vlastná internetová stránka sú pre salóny samozrejmosťou. Všetky Salóny Expert Premium nájdete špeciálne označené v našom lokátore.

Zoznámte sa s našimi salónmi Salon Expert Premium: