iNOA: luxusný zážitok z farbenia v salóne

Návšteva salónu má byť pre koncového zákazníka krásnym zážitkom nielen kvôli finálnemu výsledku na vlasoch, ale aj kvôli samotnej službe. Zmyslový zážitok v salóne prináša pôsobivý farebný výsledok a lesk, ktorý vám vie poskytnúť iba profesionál. iNOA je tým najvystížnejším výrazom toho, ako L’Oréal Professionnel veľmi dbá na pocity svojich zákazníkov pri kaderníckych službách.

 

iNOA je jedinečná luxusná profesionálna farba poháňaná silou oleja. Farba iNOA nevydáva počas pôsobenia žiadnu nežiaducu vôňu, a klienti ju preto milujú. Konečné výsledky sú rovnako nepopierateľné: až 100 % krytie s vylepšenou kvalitou vlasov a leskom, to všetko pod taktovkou skúseného profesionála.

 

Rendez-vous s vaším budúcim ja.

6 DÔVODOV, PREČO SI FARBIŤ VLASY S iNOA:

1) Farba bez amoniaku s plne veganským zložením*.    

iNOA využíva jedinečnú silu oleja pre pôsobivé farebné výsledky. Technológia ODS (OIL DELIVERY SYSTEM) poháňa pigmenty do vnútra vlasu s takou účinnosťou, že farba nepotrebuje k svojmu fungovaniu amoniak.

*Vegánske zloženie: bez zložiek alebo vedľajších produktov živočíšneho pôvodu.

2) Ochrana a lesk

Vysoká koncentrácia oleja pôsobí nielen ako  katalyzátor pre uloženie pigmentov vo vnútri vlasu, ale navyše vytvára krásnu farbu s lesklým, pôsobivým výsledkom verným tónu. Farby iNOA prinášajú počas celej služby optimálny rešpekt k vlasovej pokožke. Vlasy sú na pohľad lepšie a až o 48 %** lesklejšie.

**Inštrumentálny test v porovnaní s vlasmi pred farbením.

3) Až 100 % krytie bielych vlasov

Už žiadne odtiene šedej. S farbami iNOA zakryjete biele vlasy prirodzene a rafinovane.

4) Prirodzený look

Veľká škála odtieňov otvára dvere nekonečnej kreativite. Farby iNOA poskytujú pôsobivé farebné výsledky. Zostaňte trendy bez toho, aby ste ohrozili kvalitu vašich vlasov.

5) Zmyslový zážitok bez nežiaducej vône

Pri bezamoniakovej farbe sa nemusíte obávať nepríjemnej vône.

6) S dôrazom na prírodu

Nová iNOA prispieva k snahám o väčšiu udržateľnosť, ktorá vychádza zo záväzkov L’Oréal Professionnel. Menšia hliníková tuba je vyrobená z 95 % z recyklovaného hliníka a návod je bez príbalového letáku.

Nový rozmer diagnostiky

iNOA [iD] umožňuje klientke pozrieť si vopred farebný výsledok svojich vlasov veľmi detailným spôsobom, a to aj v prípade prekrývania dvoch odtieňov. Kaderníci, ktorí farbia s iNOA, majú teraz veľmi jednoduchý, personalizovaný a detailný prístup ku klientke.Profesionálny a luxusný zážitok z farbenia, teraz s priekopníckou diagnostikou

Pretože 80 %* kaderníkov hovorí, že návštevu začínajú konzultáciou o vlasoch klientky, no iba 7 %* žien má pocit, že ju dostali. iNOA je stelesnením najmodernejšieho profesionalizmu, preto je dôležité mať špeciálny nástroj, ktorý zjednoduší dorozumievanie a vytvorí súlad o vnímaní farby medzi kaderníkom a koncovým zákazníkom. Na to presne slúži iNOA [iD].

Vyskúšajte barvu, po ktorej túžite, v aplikácii iNOA iD !
iOS
Android

Zarezervujte si rendez-vous v salóne už teraz.

Nájdite najbližší salón vo vašom okolí – Salon lokátor.