French Balayage Milky

Prinášame vám najnovší trend, ktorý vo vašom salóne nesmie chýbať: Fremch Bayalage Milky

L'Oréal Professionnel je majstrom vo farbiacich technikách už od roku 1909, keď značka ako prvá priniesla techniku balayage. Postupne a prirodzene sa táto jedinečná technika vyvíjala do veľmi sofistikovanej a personalizovanej služby French Balayage. Ide o dvojkrokovú techniku, ktorá spája dokonalé zosvetlenie s následným dokonale prepojeným tónovaním pre maximálne prirodzený výsledok. Túto sezónu prichádza značka s prelomovou inováciou - fialovým zosvetľujúcim balzamom Blond Studio 8 Bonder Inside, ktorý dokáže v jedinom kroku zosvetliť a zároveň neutralizovať.

 

V kombinácii s farbou tón v tóne Dia Light ponúka dva nové farebné trendy, ktoré boli inšpirované známym trendom Milky Hair: Milky Chai (pre svetlé vlasy) a Milky Caramel (pre tmavé vlasy), vďaka ktorým siaha škála milky - béžových tónov od svetlého Latte až po tmavý karamel.  

2 nové odtiene pre balayage inšpirované Milky Blonde, ktorá je najväčším trendom tejto sezóny 

 

Ide o profesionálnu službu a jedinečnú techniku French Blayage, preto ju zaraďujeme medzi salónne služby. Je rozdelená na dva hlavné kroky s použitím tých najlepších produktov:  

 

Krok 1: zosvetlenie vlasov použitím fialového zosvetľujúceho balzamu Blond Studio 8 Bonder Inside od L’Oréal Professionnel. 

Krok 2: na mieru upravené mliečne receptúry vďaka tón v tóne kyslej gloss farbe Dia light. 

 

Služba je vhodná pre všetky typy vlasov, výsledkom bude plynulý prechod milky - béžových tónov, pre rozjasnené vlasy s mliečnym nádychom. 

Blond Studio: hlavný nástroj French Balayage

 

Aby sme boli stále na čele inovácií, L’Oréal Professionnel privítal do svojho ikonického radu Blond Studio nový hviezdny produkt na zosvetlenie vlasov.  Tento balzam vďaka svojej olejovej báze v jednom kroku zosvetlí vlasové vlákno a okamžite neutralizuje nechcené odlesky, okrem toho vyniká vysokou kozmeticitou. 

 

Vlasové vlákno je posilnené zvnútra: integrovaný komplex na ochranu väzieb Bonder Inside, ktorý je vytvorený z kyseliny citrónovej a glycínu, chráni vnútornú štruktúru vlasu. Blond Studio obsahuje 29 % vyživujúcich olejov, ktoré zvyšujú jeho zosvetľujúci potenciál. 

 

Balayage je základným pilierom vo svete vlasových premien. L’Oréal Professionnel ponúka autorský technický protokol „à la française“ pre mimoriadne prirodzený a prepracovaný výsledok. Služba French Bayalage Milky s Blond Studio a Dia light spája dokonale prepojeného zosvetlenie s vyživujúcou gloss farbou, výsledkom čoho je prirodzená a žiarivo lesklá farba bez nežiaducich mosadzných odleskov.