FRENCH BALAYAGE PEARLS

L'Oréal Professionnel predstavuje French Balayage Pearls, novú rozjasňujúcu službu plnú perleťových odleskov pre nádherne rozžiarené vlasy. 

 

Táto nová profesionálna služba pozostávajúca z dvoch krokov v sebe spája dokonale prepojené zosvetlenie s neutralizovaným tónovaním a prináša rozmerné, žiarivé a perleťové efekty. Pre jedinečný, vznešenejší vzhľad. 

Prejdite na perleť a rozžiarte svet 

Technika L'Oréal Professionnel pre prirodzene prepojený farebný výsledok dosiahnutý pomocou najobľúbenejšej klasickej 2-krokovej techniky zosvetlenia a tónovania, French Balayage. Teraz je obohatená o perleťové tóny, ktoré tradičnej technike French Balayage dodávajú ďalší rozmer a prinášajú nové, jemné odlesky. 

Vplyv najnovšieho kreatívneho trendu "perál" na tradičnú techniku French Balayage vedie k prirodzenému farebnému vzhľadu s jemnými dúhovými akcentmi.  

Nový perleťový svet: 5 nových odtieňov Dia light Pearls. 

French Balayage Pearls ponúka celý nový svet jemných perleťových odtieňov, od ružovej až po ľahko nositeľný greige odtieň. Rad dvoch béžových dúhových perleťových odtieňov a troch studených perleťových odtieňov vytvára dokonalé efekty pre všetky farby vlasov vrátane tmavých základov. 

Plynulé zosvetlenie sa snúbi s najnovším perleťovým trendom: profesionálny prístup 

Na rozdiel od melíru sa technika French Balayage vyznačuje prepojeným zosvetlením od korienkov ku končekom. Profesionálny, rozjasnený perleťový efekt sa dosiahne v dvoch krokoch: 

Krok 1. Plynulé prepojené zosvetlenie a dvojité orámovanie tváre, aby ste vniesli svetlo a zvýraznili orámovanie tváre vďaka jemným perleťovým odtieňom na väčších pramienkoch než baby lights zosvetlenia. 

Krok 2. Tónovanie za účelom zjemnenia alebo neutralizovania so žiarivým leskom, ktorý dodá vlasom jemný perleťový efekt. 

Najvzácnejšie perly: tóny trochu inak 

Rozžiarte vlasy s týmito dúhovými akcentmi a dodajte im mierny, no osobitý nádych! Ak sa chcete pohrať s perleťovým efektom, naša profesionálna rada znie: použite jednu až tri kvapky červeného boostera v závislosti od požadovanej intenzity farby. Tmavší odtieň môžete zvýrazniť pridaním jednej kvapky červenej, aby ste dosiahli ružovkastý perleťový odtieň. 

Profesionálne rady pre French Balayage Pearls od Harriet Stokes 

Tajomstvo dokonalej balayage spočíva v tom, že musíte rozumieť vlasom aj produktu s ktorým pracujete, a tomu, ako nanášate farbu. A toto sú jej kľúčové prvky na dosiahnutie úspešnej balayage: 

Aby nový perleťový odtieň zažiaril v plnej kráse, nechajte tónovaciu zmes pôsobiť celý čas. French Balayage Pearls s technológiou Dia light s gélovo-krémovou textúrou vyniká jednoduchou a rýchlou aplikáciou. 

Tónujte všade okrem kontúry. Tú si nechajte až na záver, pretože tam väčšinou dochádza k najvýraznejšiemu zosvetleniu, preto si dávajte pozor, aby ste to nepretónovali. 

Pri technike French Balayage vždy odporúčam tónovať vlasy o jeden tón svetlejšou farbou, ako je výška tónu zosvetlených vlasov, aby výsledný tón naozaj vynikol. 

Pre viac informácií kontaktujte svojho obchodného partnera alebo si pozrite kompletnú ponuku v Proshope.

Proshop ponuka