French Balayage Shadow: Dramatickejší efekt

Obľúbená salónna služba French Balayage prichádza túto jar v novom šate! French Balayage Shadow pracuje s pôvodnou technikou prelínania farieb, stavia však na dramatickejší kontrast. Výsledkom je tieňovanie od tmavších korienkov k svetlejším končekom. Zároveň pri tom stále platí, že celok pôsobí prirodzene.

Profesionálna technika v dvoch krokoch po novom

Postupné tieňovanie korienkov, z ktorého French Balayage Shadow vychádza, je posledné tri roky v hľadáčiku svetových kaderníckych profesionálov, celebrít aj médií. Neunikol ani nám v L´Oréal Professionnel, a preto prichádzame s novou salónnou službou, ktorá na tento trend reaguje. Vďaka inováciám technických produktov L´Oréal Professionnel môžete teraz dosiahnuť ešte dramatickejší farbený kontrast medzi korienkami a dĺžkami vlasov vašich klientok bez kompromisov.

Dokonalé prelínanie farieb, dokonalá neutralizácia

Výrazné zosvetlenie a zároveň maximálnu ochranu docielite s Blond Studio 9 Bonder Inside. Táto technológia vďaka svojmu zloženiu s kyselinou citrónovou a glycínom umožňuje zosvetliť až o 9 výšok tónu, a súčasne chráni vlasové vlákna a udržiava vlasy pevné. V kombinácii s profesionálnymi kaderníckymi technikami vytvorí pri všetkých technikách French Balayage farebný výsledok s dokonalým prechodom a zároveň kontrastným tieňovaním.

Dia light pre nádherný lesk

Druhým krokom, rovnako ako v prípade každej inej balayage, je vyživujúci gloss s farbami Dia light. Táto profesionálna technológia neutralizuje základy zosvetlenia a dodáva vlasom vyživujúci lesk. Kyslé pH zloženie farieb Dia light s gélovo-krémovou textúrou uzatvára vlasovú kutikulu po každom zosvetľovaní. Tým obnovuje krásu zosvetlených vlasov a zanecháva ich o 30 % viac vyživené*. Vyberať môžete zo širokej škály odtieňov na perfektnú neutralizáciu a výsledný French Balayage Shadow look na mieru podľa ľubovoľného priania vašich klientok.

Ponúknite svojim klientkam novinku French Balayage Shadow a vytvorte im trendy prirodzené tieňovanie od zvýraznených korienkov po svetlejšie končeky.

*inštrumentálny test

Máte záujem?

Chceli by ste u vás v salóne vyskúšať novinky Dia light a Blond Studio 9 Bonder Inside? Celú ponuku nájdete na Proshope.

Ste kaderník?

Ak ste kaderník a mali by ste záujem dozvedieť sa viac o spolupráci s nami, kliknite sem, nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.