French Glossing Bronze

Farbenie odrastov, krytie bielych vlasov a oživenie farby. Čo majú spoločné? Na všetky tri najčastejšie priania vašich klientok a klientov existuje jednoduchá odpoveď: obľúbená profesionálna technika French Glossing, tento rok v novom horúcom trende bronze. Predstavujeme vám novinku French Glossing Bronze, dostupnú od septembra. 

Prilákajte klientelu späť do salónov 

Bronze look je na vzostupe od roku 2019 ako v líčení, tak aj vo farbení vlasov, preto sme sa v L'Oréal Professionnel rozhodli na ňu reagovať a zmodernizovali sme našu ikonickú službu French Glossing. Novinka French Glossing Bronze vám umožní po lete rozšíriť a osviežiť ponuku svojich služieb, osloviť aj náročnejšiu klientelu a prilákať ju späť k vám do salónu. 

Ponúka dokonalé farbenie a krytie bielych vlasov pri korienkoch s tmavším odtieňom, ktorý sa jemne prelína s o dva tóny svetlejším v dĺžkach. Prináša výsledný efekt s jemnou rovnováhou medzi teplými a studenými tónmi, ktorý je možné dosiahnuť iba v salóne od profesionálov. 

Dvojfázové tajomstvo služby French Glossing 

Krok 1: Dokonalé farbenie a krytie odrastov alebo bielych vlasov oxidačnou farbou Majirel alebo iNOA. Permanentnú farbu môžete čiastočne naniesť aj na strednú dĺžku vlasov a vytvoriť tak multidimenzionálny efekt. 

Krok 2: Do dĺžok naneste farbu bez amoniaku Dia light na kyslej báze. Oživíte tak žiarivosť farby bez toho, aby ste zaťažili alebo scitliveli farbené dĺžky vlasov. Vďaka gélovo-krémovému zloženiu Dia light sú vlasy o 30 % vyživenejšie a 2× lesklejšie v porovnaní so stavom pred farbením.* 

*v porovnaní so stavom pred farbením. Inštrumentálny test. 

✨ OBJAVTE PONUKU NA FARBY✨

Nekonečná paleta farebných kombinácií 

Chcete dosiahnuť intenzívny farebný výsledok na mieru akejkoľvek klientke? Prizvite si na pomoc úplne nové inovatívne Dia light boostery. 

Ide o 6 univerzálnych čistých odleskov na kyslej báze, ktoré uspokoja priania všetkých vašich klientov: 

  • NEUTRALIZÁCIA nežiaducich odleskov,
  • INTENZÍVNEJŠIE požadované odlesky,
  • JEDINEČNÉ kreatívne farebné výsledky na mieru.

6 nových odtieňov Dia light boostrov vám umožní vytvárať nekonečné farebné kombinácie. Vaša kreativita už nebude ničím obmedzená. Výsledkom bude vždy dokonale prelínaný, prirodzene vyzerajúci French Glossing bez presýtenia, s viditeľne lepšou kvalitou vlasov, žiarivým leskom a dlhotrvajúcou farbou. 

Hľadáte inšpiráciu? Navštívte naše profily na sociálnych sieťach alebo sa pozrite, ako vďaka Dia light boostrom čarujú s odtieňmi vaše kolegyne a kolegovia.

Navštívte náš L’Oréal Pro Paris Instagram!
Staňte sa súčasťou našej komunity na Facebooku!