French Glossing pre dokonalú farbu a lesk

Túžia vaše klientky po dokonalých farebných prechodoch a krásnych a žiarivých vlasoch? Splňte ich sny vďaka novej službe FrenchGlossing od L'Oréal Professionnel dostupnej v salónoch. Táto služba prináša exkluzívnu starostlivosť s vyživujúcim glossom, prirodzenú farbu vlasov, krytie šedín a dokonalý lesk.

French Glossing je dvojfázová profesionálna technika inšpirovaná poznatkami francúzskych odborníkov a predstavuje dokonalú kombináciu krytia korienkov a žiarivý gloss v dĺžkach bez zbytočného zaťaženia. Táto služba vám vlasy dokonale zafarbí, oživí, zneutralizuje teplý základ zosvetlenia podľa predstáv vašich zákazníčok a zároveň vlasy do hĺbky vyživí. Takýto výsledný efekt je možné dosiahnuť len v salónoch.

 

Okrem French Glossing predstavujeme aj nový Clear a osem odtieňov ikonických farieb Dia light, ktoré sú súčasťou služby.

Protokol French Glossing

 

Krok 1: Oxidačná farba pre dokonalú farbu alebo krytie odrastených šedín s farbami Majirel alebo iNOA.

 

Krok 2: Tónovanie pomocou Acid-Acid gloss s Dia light na dĺžkach na oživenie farby, žiarivý lesk bez zaťaženia, viditeľné zlepšenie kvality vlasov a výživu.

Dia light

 

Služba French Glossing je založená na exkluzívnej technológii Dia light, ktorá šetrne farbí vlasy. Tieto farby neobsahujú amoniak, vlasy sú o 30 % vyživenejšie* a farba vydrží až šesť týždňov*. Kyslé pH neutralizuje neželané odlesky a vlasové vlákna sú vďaka nemu dvojnásobne lesklejšie. Navyše má extra vyživujúce účinky. Vďaka jedinečnej gélovo-krémovej textúre sa farby Dia light ľahko aplikujú.

Ďalšie inovácie

 

Clear je dostupný v úspornejšom 250 ml balení. Zjemňuje odtieň vlasov a vďaka kombinácii s Dia light je tekutejší, rýchlejšie a jednoduchšie sa nanáša a zabezpečuje výraznejšiu kozmeticitu farbených vlasov.

  • Nové balenie prináša nové a intuitívne vzorkovníky s odtieňmi Dia light, ktoré zodpovedajú odtieňom z radu Majirel.
  • Dia light predstavuje 8 nových odtieňov, od najtmavšieho po najsvetlejší, ktoré dopĺňajú náš rad farieb: 3/5.11/5.20/6.35/ 7,3/ 8,43/9/9,2.

 

Aj v prípade služby French Glossing, L‘Oréal Professionnel myslí na udržateľnosť - táto služba je navrhnutá tak, aby šetrila vodu a energiu.

 

  • Zloženie produktov Clear je ľahšie zmývateľný, vďaka čomu znížite spotrebu vody o 1/3** pri každej službe.
  • Obal je recyklovateľný a je vyrobený z 95 % recyklovaného hliníka.
  • Uzávery*** a kartónové obaly sú úplne recyklovateľné a vyrobené z recyklovaných materiálov.

 

French Glossing prináša nový koncept základného protokolu a exkluzívny tónovací gloss pre farebné prechody a vyživené vlasy. Služba je dostupná exkluzívne v salónoch L'Oréal Professionnel, neváhajte ju ponúknuť svojim zákazníkom.

 

*Inštrumentálny test.

*Inštrumentálny test, množstvo vody použité na umytie dĺžok v porovnaní s iNOA.

***Okrem pigmentov a aditív.

French Glossing Bronze

  

Farbenie odrastov, krytie bielych vlasov a oživenie farby. Čo majú spoločné? Na všetky tri najčastejšie priania vašich klientok a klientov existuje jednoduchá odpoveď: obľúbená profesionálna technika French Glossing, tento rok v novom horúcom trende bronze. Predstavujeme vám novinku French Glossing Bronze, dostupnú od septembra. 

Prilákajte klientelu späť do salónov 

Bronze look je na vzostupe od roku 2019 ako v líčení, tak aj vo farbení vlasov, preto sme sa v L'Oréal Professionnel rozhodli na ňu reagovať a zmodernizovali sme našu ikonickú službu French Glossing. Novinka French Glossing Bronze vám umožní po lete rozšíriť a osviežiť ponuku svojich služieb, osloviť aj náročnejšiu klientelu a prilákať ju späť k vám do salónu. 

Ponúka dokonalé farbenie a krytie bielych vlasov pri korienkoch s tmavším odtieňom, ktorý sa jemne prelína s o dva tóny svetlejším v dĺžkach. Prináša výsledný efekt s jemnou rovnováhou medzi teplými a studenými tónmi, ktorý je možné dosiahnuť iba v salóne od profesionálov. 

Dvojfázové tajomstvo služby French Glossing 

Krok 1: Dokonalé farbenie a krytie odrastov alebo bielych vlasov oxidačnou farbou Majirel alebo iNOA. Permanentnú farbu môžete čiastočne naniesť aj na strednú dĺžku vlasov a vytvoriť tak multidimenzionálny efekt. 

Krok 2: Do dĺžok naneste farbu bez amoniaku Dia light na kyslej báze. Oživíte tak žiarivosť farby bez toho, aby ste zaťažili alebo scitliveli farbené dĺžky vlasov. Vďaka gélovo-krémovému zloženiu Dia light sú vlasy o 30 % vyživenejšie a 2× lesklejšie v porovnaní so stavom pred farbením.* 

*v porovnaní so stavom pred farbením. Inštrumentálny test. 

✨ OBJAVTE PONUKU NA FARBY✨

Nekonečná paleta farebných kombinácií 

Chcete dosiahnuť intenzívny farebný výsledok na mieru akejkoľvek klientke? Prizvite si na pomoc úplne nové inovatívne Dia light boostery. 

Ide o 6 univerzálnych čistých odleskov na kyslej báze, ktoré uspokoja priania všetkých vašich klientov: 

  • NEUTRALIZÁCIA nežiaducich odleskov,
  • INTENZÍVNEJŠIE požadované odlesky,
  • JEDINEČNÉ kreatívne farebné výsledky na mieru.

6 nových odtieňov Dia light boostrov vám umožní vytvárať nekonečné farebné kombinácie. Vaša kreativita už nebude ničím obmedzená. Výsledkom bude vždy dokonale prelínaný, prirodzene vyzerajúci French Glossing bez presýtenia, s viditeľne lepšou kvalitou vlasov, žiarivým leskom a dlhotrvajúcou farbou. 

Hľadáte inšpiráciu? Navštívte naše profily na sociálnych sieťach alebo sa pozrite, ako vďaka Dia light boostrom čarujú s odtieňmi vaše kolegyne a kolegovia.

Navštívte náš L’Oréal Pro Paris Instagram!
Staňte sa súčasťou našej komunity na Facebooku!