HVIEZDNÉ ÚČESY: STEAMPOD 4 MOON CAPSULE

Pokiaľ ide o inovácie v oblasti vlasov, L’Oréal Professionnel je vždy o krok vpred a práve teraz sa vydáva na svoju cestu vesmírom s novou limitovanou edíciou SteamPod 4 Moon Capsule. Táto futuristická žehlička na vlasy posúva vlasový styling do úplne novej dimenzie a je nevyhnutnou pomôckou do každého salónu.

SteamPod 4 Moon Capsule sa pýši jedinečnou parnou technológiou v kombinácii so zabudovaným hrebeňom, čo umožňuje kaderníkom vytvárať úžasné účesy, ktoré vydržia až o 95 % dlhšie ako pri bežných žehličkách na vlasy. Jemná suchá para je vhodná pre všetky typy vlasov, dokonca aj tie najjemnejšie. Parná žehlička SteamPod 4 Moon Capsule je navyše kompatibilná s vašimi obľúbenými stylingovými pomôckami, dáva vám priestor experimentovať a dopriať svojim klientom jedinečný zážitok.

Táto limitovaná edícia inšpirovaná nekonečným vesmírom je zahalená do nových úchvatných odtieňov sýtomodrej, kovovo-striebornej a trblietavej, ktoré odkazujú na vesmír a prieskum Mesiaca. Kolekcia bude dostupná od novembra 2023 a zároveň je dokonalým vianočným darčekom pre všetkých milovníkov vlasovej kozmetiky.

Táto futuristická edícia nadväzuje na víziu spoločnosti L’Oréal Professionnel, zameranú na podporu žien prostredníctvom technológií. Edícia Moon Capsule je dôkazom toho, že v nekonečnom vesmíre kreativita nepozná hranice. Vesmír je neprebádaný priestor, kde nič nie je nemožné.

Chceli by ste mať túto limitovanú kolekciu SteamPod Moon Capsule vo svojom salóne?

Prezrite si ponuku tu.