Nová generácia farieb iNOA

Poháňané silou oleja a personalizované vďaka technológiám.

Chcete svojim klientom ponúknuť vysnívanú farbu, ktorá je šetrná, kryje až 100 % bielych vlasov a neobťažuje vás nežiaducou vôňou? Zvoľte permanentné farby iNOA bez amoniaku, ktoré si za trinásť rokov čo sú na trhu, zamilovali kaderníci aj klienti na celom svete.

V čom sú iné?

Nová generácia farieb iNOA je založená na báze 60 % koncentrácie oleja a využíva jeho jedinečnú hnaciu silu. Tá napomáha dostať všetky pigmenty dovnútra vlasového vlákna účinne, bez amoniaku, vďaka čomu je výsledný farebný efekt maximálne pôsobivý a verný tónu.

Vďaka iNOA sú pigmenty dodané dovnútra vlasového vlákna účinne, bez amoniaku, a zároveň vďaka kationickým polymérom IONNENE G a INCELL prinášajú maximálne hladký, vyživený a lesklý farbený vlas.

V roku 2023 predstavujeme ich novú verziu s ešte výkonnejším zložením. Vďaka lepšej textúre umožňujú jednoduchšiu a rýchlejšiu aplikáciu, miešanie a zmývanie. Farby lepšie kryjú biele vlasy a držia lesk. Vďaka šetrnejšiemu zloženiu sú citlivé ako k vlasom, tak k vlasovej pokožke. Nová generácia farieb iNOA má vegánske* zloženie.

*Vegánske zloženie: neobsahuje živočíšne zložky ani vedľajšie živočíšne produkty.

97 % kaderníkov uvádza, že sa s novým zložením príjemne pracuje.**

**Užívateľský test, 96 kaderníkov.

Objavte jedinečnú technológiu systému Oil Delivery System vo videu na stránke L'Oréal ACCESS

Novinkou je prelomová technológia iNOA [iD], vďaka ktorej môžete svojim klientom dopriať digitálnu salónnu službu.  

Čo je iNOA [iD]?

Komunikácia s klientom je dôležitá a táto technológia ju veľmi uľahčuje. Využite špeciálny modul iNOA [iD] v aplikácii My Hair [iD], nech môžete predstavám svojich klientov vyhovieť naplno.

Jednoduchý príklad: Ak zákazník príde do salónu s tým, že chce hnedú alebo blond, vďaka diagnostike mu pomôžete zorientovať sa v nespočetnom množstve odtieňov a spoločne vybrať či chce napr. studenú, teplú, tmavšiu alebo svetlejšiu farbu. Vďaka pokročilému virtuálnemu skúšaniu farieb na displeji telefónu alebo tablete uvidí, ako by priamo na ňom daný odtieň vyzeral. 

To všetko v troch krokoch:

1) Inšpiratívna galéria – pomôže vám naladiť sa na predstavy klienta vďaka veľkej škále rôznych štýlov a farebných výsledkov. Vzorkovník predstaví 63 možných odtieňov.

2) Diagnostika – pomocou 5 jednoduchých otázok budete môcť zhodnotiť vlasy klienta a dospieť tak k ideálnej odporúčanej zmesi na prípravu personalizovanej receptúry iNOA na korienky aj dĺžky vlasov.  

3) Pokročilé virtuálne skúšanie farieb – pomôže klientovi predstaviť si potenciálny nový look pomocou simulácie konečného výsledku.

Vďaka iNOA [iD] vyjdete v ústrety všetkým typom klientov: či už chcú farbou zakryť šediny, podporiť svoju prirodzenú farbu, alebo si počas lockownu zvykli farbiť vlasy doma a teraz sa opäť vracajú do profesionálnej starostlivosti. 

Stiahnite si iNOA [iD] aj vy!

Android
iOS

Myslíme ekologicky

• Nepoužívame papierové návody, čím ušetríme 79 ton papiera.

• Kartónové boxy vyrábame z recyklovaného papiera.

• 95 % hliníkových túb je vyrobených z recyklovaného hliníka.

• Vrchnáky sa lisujú z recyklovaného plastu.

Priekopnický prístup k farbe: zrodenie iNOA

L’Oréal Professionnel je priekopníkom farbenia už od roku 1909

L’Oréal Professionnel už od samého začiatku podporuje kaderníkov novými technológiami, aby vytvárali ešte kreatívnejšie farby a mali jednoduchšiu prácu.  

Vynájdením iNOA L’Oréal Professionnel Paris inovoval kompletne nový systém farbenia vlasov, ktorý bol vôbec prvýkrát na báze oleja. iNOA znovuobjavila farbu na vlasy, ktorú táto značka prvýkrát vynašla v roku 1909. Je výsledkom našej neutíchajúcej práce s vedou a technológiami, aby sme pomáhali kaderníkom. Túto pozoruhodnú cestu od prvej farby na vlasy na svete až po súčasnú iNOA vám dnes vôbec prvýkrát predstaví naša kniha o odkaze značky L’Oréal Professionnel Paris, ktorá vychádza ako sprievodná publikácia k uvedeniu iNOA. 

Ponorte sa hlboko do príbehov nadšencov, ktorí už od roku 1909 pomáhajú profesionálom, pomocou knihy venovanej tomuto dedičstvu, ktorá bude od februára 2023 dostupná na webovej stránke značky a na platforme B2B Access.

Revolúcia medzi farbami na vlasy: zrodenie iNOA

Osvecujúca chvíľa, ktorá viedla k objaveniu iNOA a Oil Delivery System.

„Svet farieb na vlasy potreboval zloženie, ktoré bude rovnako účinné ako amoniak, ale bez nežiaducej vône amoniaku. Preto sme sa snažili odstrániť amoniak a nahradiť ho inými menej alkalickými činidlami. Ako inak, na začiatku sme neboli veľmi úspešní. Nenašli sme nič, čo by sa vyrovnalo účinnosti amoniaku.“

Keďže nádejný prelom stále neprichádzal, Leïla Hercouet požiadala výskumníkov, aby zlúčili všetky dostupné dáta do jednej skupiny a porovnali obsah každého zloženia. Vytvorili graf, v ktorom na jednu os premietli zosvetľujúci účinok a na druhú os umiestnili zloženie, takto sa snažili nájsť ideálny prvok. Analýzou výsledkov strávila hodiny aj na rôznych letoch, keď cestovala za prácou: „Sedím v lietadle, už sme na vzletovej dráhe a vtom som si uvedomila, že spoločná vec v celej rovnici je množstvo vody. Videla som, že ak ste znížili množstvo vody, zvýšili ste účinnosť zosvetlenia. Lietadlo sa ešte nehýbalo, preto som hneď z paluby zavolala šéfovi a oznámila. "Asi som našla riešenie. V zložení musíme nájsť náhradu za vodu!“

Keď sa Hercouet vrátila do Francúzska, jej tímy začali experimentovať so znižovaním množstva vody. „Premýšľali sme, čím asi tak nahradiť odobratú vodu. A protikladom vody je samozrejme olej. A toto bol začiatok iNOA.“

„Použili sme malé množstvo vody a veľké množstvo oleja. Je to presný opak tradičného zloženia s amoniakom, kde máme 80 % vody a 20 % iných zložiek. Oil Delivery System to má naopak: 60 % oleja, je tam zložka pre textúru a malé množstvo vody.“