Profesionální péče: vlnité a kučeravé vlasy

Tiež vždy premýšľate pri svojich klientkach a klientoch s kučeravými či vlnitými vlasmi, akú najlepšiu starostlivosť pre ich špecifické potreby zvoliť? Už nemusíte! Predstavujeme vám nový, prelomový rad profesionálnej starostlivosti a stylingu Curl Expression, ktorý je určený práve pre majiteľky a majiteľov mierne vlnitých, vlnitých, kučeravých či málo hydratovaných vlasov. Vďaka Curl Expression už nemusíte robiť kompromisy a svojej klientele môžete dopriať potrebnú hydratáciu, definíciu a presne taký tvar kučier, po akom túžia.

Konečne špeciálna starostlivosť na mieru 

Vedeli ste, že celých 61 % populácie generácie Z má niektorý typ vlnitých či kučeravých vlasov? Je preto skoro neuveriteľné, že aj navzdory tejto skutočnosti, kaderníkom v salónoch po celom svete často chýbajú nielen skúsenosti, ale aj špeciálne produkty vhodné pre tento typ vlasov so špecifickými potrebami. My v L´Oreál Professionnel sme tento nedostatok odhalili a rozhodli sme sa to zmeniť! A práve preto sme spoločne s odborníkmi na kučeravé vlasy z rôznych kútov sveta vyvinuli nový rad Curl Expression, ktorý pozitívne ovplyvní životy mnohých ľudí. 

Účinné zloženie

Čo stojí za neuveriteľnými účinkami tohto nového radu pre vlnité a kučeravé vlasy? Predsa jeho špeciálne zloženie, ktoré obsahuje tri aktívne látky. Glycerín je zdrojom dlhotrvajúcej hydratácie aj pri tých najsuchších vlasových vláknach. Urea H chráni aj tie najjemnejšie kučeravé vlasy. A do tretice výťažok zo semienok ibišteka má úžasné schopnosti hydratácie, posilnenia a dodáva hebkosť.

Výnimočnosť radu Curl Expression spočíva v tom, čo kučeravým a vlnitým vlasom ponúka: 

2x VIAC HYDRATÁCIE*
11x VIAC DEFINÍCIE*
O 37 % RÝCHLEJŠIE VYSÚŠANIE** 
48H OCHRANA PROTI KREPOVATENIU***

*Inštrumentálny test s 10 v 1 Cream in mousse 

** Inštrumentálny test s Drying Accelerator

***Inštrumentálny test s Curl Reviever

Nezáleží na tom, či ide o decentné vlny alebo roztomilé prstienky, Curl Expression ocenia majitelia a majiteľky akéhokoľvek typu vlnitých a kučeravých vlasov, ktorých prirodzený tvar a definícia vďaka tejto profesionálnej starostlivosti vynikne. Čerešničkou na torte je nezameniteľná, fascinujúca a zmyselná vôňa celého radu. 

Ošetrujúci aj stylingoví pomocníci pre dokonalé vlny a kučery

Rad Curl Expression obsahuje ošetrujúce aj stylingové produkty, ktoré nechajú naplno vyniknúť tvar mierne vlnitých, vlnitých, kučeravých či málo hydratovaných vlasov.

Šampón Anti build up jemne odstraňuje usadeniny, dodáva vlasom potrebnú hydratáciu bez pocitu svrbiacej vlasovej pokožky či nadmerného vysúšania vlasov. Šampón má ľahkú textúru, rýchlo pení a je ho možné používať v kombinácii s inými radmi Serie Expert. 

Intenzívna hydratačná maska na vlasy do hĺbky hydratuje, uľahčuje rozčesávanie vlnitých a kučeravých vlasov pre voľne splývajúci výsledný vzhľad a prirodzený pocit. Masku aplikujte na šampónom umyté a uterákom vysušené vlasy a nechajte pôsobiť  2 - 10 minút v závislosti od miery scitlivenia vlasov. Potom dôkladne opláchnite.

Curls Reviver je ošetrujúca vodná hmla, ktorá okamžite oživí tvar kučeravých vlasov každé ráno po prebudení. Zároveň poskytuje 48-hodinovú ochranu proti krepovateniu*. Je vhodná na každodenné použitie, ideálne ráno hneď po prebudení či na oživenie kučeravých vlasov v salóne pri strihaní nasucho. Na pružné vlny a kučery aplikujte postupne zo vzdialenosti 20 cm od vlasov.

*Inštrumentálny test s Curls Reviver.

Density Stimulator je skvelým pomocníkom pre ženy s kučeravými a vlnitými vlasmi s premenlivým tvarom alebo s trakčnou alopéciou spôsobenou  zapletenými účesmi.  Stimuluje korienky pre väčší počet vlasov a hustejší vzhľad. Vďaka rozprašovaču dosiahnete precízne nanesenie. Vmasírujte do pokožky a neoplachujte! Môžete ho použiť aj na zapletené účesy na zmiernenie pocitu svrbenia.

S Density Stimulator dosiahnete hustejší vzhľad vlasov iba za 3 mesiace*.

*Klinická štúdia, 292 dobrovoľníkov počas 3 mesiacov.

10 v 1 Cream in mousse je neprekonateľná bezoplachová stylingová starostlivosť s 10 účinkami. Hĺbková starostlivosť krému v spojení s nadýchanosťou peny tvorí výslednú textúru podobnú šľahačke, ktorá sa dokonale rozpúšťa vo vlasoch. Penu jemne vmačkajte od koncov do dĺžok vlasov a neoplachujte.

1. 11x viac definície*

2. hĺbková hydratácia 

3. posilnenie vlasového vlákna 

4. ochrana proti vlhkosti 

5. termoochrana až do 230 °C* 

6. hebké vlasy

7. pocit poddajných vlasov

8. ochrana proti treniu 

9. jednoduchá aplikácia

10. všestranný stylingový produkt

*Inštrumentálny test s 10 v 1 Cream in mousse.

Long lasting intensive moisturizer intenzívne hydratuje vlnité a kučeravé vlasy pre pocit hodvábne hladkých vlasov, ktorý vydrží. Navyše poskytuje termoochranu do 230 °C* a je možné ho použiť v kombinácii s profesionálnou parnou  žehličkou SteamPod. Malé množstvo produktu aplikujte na končeky prstov a rovnomerne rozotrite do dĺžok. Čím sú vlasy suchšie, tým viac produktu môžete použiť.

*Inštrumentálny test s Long lasting intensive moisturizer. 

Definition Activator je krémový gél, ktorý dokonale zvýrazňuje tvar vlnitých a kučeravých vlasov od korienkov ku končekom. Aplikuje sa do vlasov natáčaním jednotlivých pramienkov na prst. Aj tento produkt chráni pred teplom do 230 °C*, prináša 12x viac definície* a 3x viac hydratácie s menším krepovatením*.

*Inštrumentálny test s Definition Activator.

Drying Accelerator urýchľuje proces vysúšania vlnitých a kučeravých vlasov vďaka mikro rozptýleniu ultrajemných kvapôčok produktu. Aplikujte ako posledný krok predtým, ako vlasy necháte voľne uschnúť na vzduchu alebo pred fénovaním pomocou fénu či difuzéra. Umožňuje až o 37 % rýchlejšie vysúšanie* a zároveň poskytuje 48-hodinovú ochranu proti krepovateniu*. 

*Inštrumentálny test s Drying Accelerator.

Doprajte svojim klientkam a klientom s mierne vlnitými, vlnitými, kučeravými či málo hydratovanými vlasmi tú najlepšiu starostlivosť vďaka Curl Expression a pomôžte im vyjadriť a definovať ich kučery!

Recenzie od PROfesionálov 

Jana Vláčilová, technolog
L'Oreal  Professionnel Čechy/Morava

Hned jako první mě upoutala nezaměnitelná vůně celé řady. Díky hydrataci, kterou celá řada vlasům dodává, jsou lesklé, pružné a zacelené. Efekt vidím na modelkách hned – vlas, který byl suchý, je najednou zacelený a hydratovaný. 

Díky produktům celé řady jim dokážu vytvořit pružné vlny bez jakéhokoliv slepení. Top produkt, který používám, je pěna 10v1 Cream in mousse. Využívám ho na všechny vlasy, jež potřebují hydrataci, nejen na vlnité. Pěna je velmi lehká a usnadňuje rozčesávání.

Dalším mým oblíbencem je Definition Activator pro dokonalou definici vlnitých vlasů od kořínků až ke konečkům. Nejraději ho aplikuji na hodně mokré vlasy a vymačkávám, pak aplikuji Drying Accelerator pro rychlejší vysušení (funguje, i když nepoužívám teplo), konečnou úpravu dělám nejraději difuzérem. Pro vydefinování a oživení kudrn používám Curls reviver mlhu.Lýdia Mešťanová, technológ
L'Oreal  Professionnel Slovensko

Ohlasy z terénu od kaderníkov sú veľmi dobré. Z celého radu sú nadšení. Jednak z vône, ale hlavne z kvality vlasov. Vlasy sú lesklé, hydratované a uhladené. Okrem šampónu Anti build up  a intenzívnej hydratačnej masky boduje hlavne pena 10 v 1 Cream in mousse, Drying Accelerator, a veľmi sa tešia aj zo séra Density Stimulator. A samozrejme sa im páčia aj krémy na definíciu vĺn - Long lasting intensive mouisturizer a Definition Activator, ktoré fungujú aj na veľmi suchých a krepovitých vlasoch na dosiahnutie hladkej fúkanej.

Tento rad používajú nielen na vlnité a kučeravé vlasy, ale aj na veľmi suché, nepoddajné a rovné vlasy. Za mňa takisto skvelý rad.


Mirka Kulová, Vlasové štúdio Marilyn

Spišská Nová Ves

Tak, ja môžem za seba povedať, že ma rad Curl Expression naozaj ohromil. 

V prvom rade príjemnou jemnou vôňou, ktorá každú ženu ihneď zaujme a ďalej hlavne tým, že ho nemusím použiť na vyslovene vlnité alebo kučeravé vlasy, ale bez problémov aj na rovné no hrubšie vlásky, čo je aj môj prípad. Veľmi som si zamilovala bezoplachový sprej pre rýchlejšiu fúkanú, ktorý úžasne urýchli celý proces a vlásky sú po ňom hebké a lesklé. Pred fúkaním používam ešte multifunkčnú penu s ktorou je rozčesávanie jedna radosť.