STEAMPOD 4: PROfesionálna starostlivosť

Chcete svojim zákazníkom vytvoriť dokonale rovné vlasy alebo jemné vlny a zároveň dopriať ich vlasom starostlivosť? Obohaťte svoj salón o profesionálnu parnú žehličku SteamPod 4, ktorá ponúka rovnováhu medzi úpravou vlasov pomocou tepla a starostlivosťou o vlasy.

Už si nemusíte vyberať medzi úpravou vlasov pomocou tepla a starostlivosťou o vlasy.

So SteamPod 4 to môžete dosiahnuť:

Až 3x rýchlejšie*,
až 2x uhladenejšie*,
až o 95 % menšia lámavosť vlasov**.

¹Inštrumentálny test, SteamPod 4 v porovnaní so SteamPod 4 bez pary a hrebienka, testované na vlasoch typu V (kučeravé vlasy).

²Lámavosť vlasov meraná po opakovanom prečesávaní zosvetlených vlasoch typu V (kučeravé vlasy) po 15 ťahoch SteamPod 4, v porovnaní so SteamPod 4 bez pary a hrebienka.

Priekopnícka technológia

Značka L’Oréal Professionnel už viac ako 110 rokov využíva vedecký výskum, aby rozvíjala jedinečné a komplexné znalosti v oblasti vlasovej starostlivosti. V roku 2012 sme podnikli prvé kroky v oblasti Beauty Tech s cieľom využiť potenciál všetkých vlasov a textúr. A zrodil sa SteamPod.

V tom čase šlo o nevídaný krok, keďže stylingové nástroje na vlasy neboli na vzostupe ako dnes. V tej dobe sa stylingové nástroje delili do dvoch kategórií: na nástroje, ktoré ponúkali dočasné výsledky a tie, ktoré permanentne narovnávali vlasy. S žehličkou SteamPod priniesla značka L’Oréal Professionnel nový spôsob úpravy vlasov s patentovanou technológiou suchej pary pre dlhotrvajúce účesy, ktoré môžete ľubovoľne meniť.

Najnovšia generácia, SteamPod 4, je našou prvou multifunkčnou profesionálnou parnou žehličkou. Vďaka sile pary a novým technickým špecifikáciám, budete schopní narovnať, zvlniť alebo natočiť akýkoľvek typ vlasov až 3-krát rýchlejšie* a s až o 95 % nižšou lámavosťou vlasov.**. Navrhnutá s ohľadom na životné prostredie. Balenie SteamPod 4 je ľahšie, neobsahuje plasty a jeho súčasťou je ochranné puzdro vyrobené v spolupráci so solidárnymi projektmi. Nízky počet reklamácií tiež dokazuje udržateľnosť odolnej konštrukcie žehličky SteamPod.

Vďaka SteamPod 4 sa môžete vyjadriť prostredníctvom svojich vlasov a nemusíte sa obmedzovať na jeden účes.

*Inštrumentálny test, SteamPod 4 v porovnaní so SteamPod 4 bez pary a hrebienka, testované na vlasoch typu V (kučeravé vlasy).

**Lámavosť vlasov meraná po opakovanom prečesávaní zosvetlených vlasoch typu V (kučeravé vlasy) po 15 ťahoch SteamPod 4, v porovnaní so SteamPod 4 bez pary a hrebienka.

8 dôvodov, prečo si vybrať SteamPod 4:

  • Inteligentná regulácia teploty - teplota je automaticky monitorovaná 250-krát za sekundu, vďaka čomu dosiahnu doštičky správnu teplotu.
  • Tri teplotné stupne - od 180 do 210 °C pre všetky typy vlasov.
  • Patentovaná parná technológia - nepretržitý prúd teplej pary (0,8 g/min.) pre viditeľne hladšie vlasy.
  • Vysokoodolné keramické doštičky potiahnuté vrstvou hliníka, schopné odolať intenzívnemu používaniu (presnejšie povedané, 218 750 ťahov po vlasoch, čo predstavuje viac ako 20 rokov používania)⁶.
  • Zabudovaná nádoba na vodu - na jedno doliatie vyžehlí až 192 m vlasov.
  • Hrebeň s optimalizáciou rozptylu pary - vlasy sú po žehlení dokonale uhladené.
  • Automatické vypnutie - po 30 minútach nečinnosti sa z bezpečnostných dôvodov vypne.
  • 360° otočný kábel - dlhý 2,5 m pre ešte jednoduchšiu úpravu.