Tmavá elegancia: iNOA Black Abyss

Preniknite do nových farebnej expresie s Black Abyss, novou kolekciou  farieb iNOA inšpirovanou najhlbšími miestami na zemi.

Objavte podmanivosť tmavých odtieňov s Black Abyss, nadpozemskou škálou L’Oréal Professionnel s 9 profesionálnymi receptúrami na tmavú farbu od iNOA . Škála farieb je inšpirovaná najhlbším miestom na zemi – morskou hlbinou. Vďaka svojmu jedinečnému patentovanému zloženiu prináša profesionálne kombinácie a inšpirácie pre najhlbšie tmavé odtiene s jemnými farebnými odleskami a luxusný zážitok v salóne. Zloženie bez amoniaku, poháňané silou aleja. Dostupné od januára 2024.  

Black Abyss je nová tmavá  

Tmavá je späť! Táto farba, ktorú si zamiloval módny priemysel, preslávila ju pop-kultúra, či najväčšie ikony na sociálnych sieťach, tento rok hlási comeback. Platforma Tik Tok zaznamenala viac ako 5 miliárd vyhľadávaní s označením #blackhair, vďaka čomu sa stalo jedným z najvyhľadávanejších výrazov vôbec. Kolekcia Black Abyss predstavuje prostredníctvom portfólia farieb iNOA od L'Oréal Professionnel 9 profesionálnych kombinácií a inšpirácií na tmavú farbu s farebnými odleskami. Profesionálnym kaderníkom prináša nový spôsob, ako docieliť požadovanú farbu vďaka špecifickej kombinácii odtieňov, a zákazníkom dáva možnosť, ako bez prekážok vyjadriť svoje ja.

Pri vytváraní týchto jemných odtieňov sa značka inšpirovala metaverzom a jeho nadpozemskými farbami a tiež najhlbším miestom na zemi: morskou hlbinou. Najhlbšie odtiene tmavej sa skrývajú v hĺbke 4000 metrov pod morom a hrajú nekonečným množstvom farebných odleskov, ktoré sú pre ľudské oko neviditeľné.  

Black Abyss vnáša do škály iNOA široký výber odtieňov tmavej v 4 farebných kategóriách. Každá z nich dodá vlasom rôzne výrazné tmavé odlesky vďaka nadpozemsky krásnej škále farieb s odleskami hnedej, červenej, kovovej či dúhovej, pričom poskytujú až 100 % krytie bielych vlasov. 

Black Abyss opäť prináša profesionálnym kaderníkom priležitosť poskytnúť svojim zákazníkom profesionálnu diagnostiku a farbu vytvorenú na mieru, s garanciou výsledného efektu: dlhotrvajúcu a výraznú farbu vďaka systému Oil Delivery System.  

OBJAVTE INOA BLACK ABYSS