Vzdelávanie od profesionálov k profesionálom

Vzdelávanie kaderníkov je srdcom značky L´Oréal Professionnel a preto vám ponúkame široký výber stáží, či už ste skúsený alebo začínajúci kaderník. 

Vzdelávame a podporujeme umelcov dneška. Máme 5 kaderníckych akadémií v 3 krajinách, kde sa môžete nepretržite vzdelávať, zdokonaľovať svoje zručnosti a zvyšovať úroveň svojej ponuky, aby ste mohli svojim klientom poskytovať čím ďalej tým lepšie služby. 

Naším poslaním je pomáhať vlasovým profesionálom rozvinúť svoj potenciál tak, aby boli hrdí a úspešní. Prinášame vám to najlepšie, čo môže naše vzdelávanie v odbore ponúknuť, a to kdekoľvek, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. 

Spoločne sa posúvame dopredu vďaka vzdelávaciemu programu, ktorý sa neustále vyvíja, je online aj offline, a ponúka tak to najlepšie zo spojenia digitálneho a reálneho sveta. 

TECHNICKÉ STÁŽE 

TALENT – základné stáže pre začínajúcich kaderníkov 

Kľúče k farbe (K1) 

Essential Blondes 

French Balayage for All 

French Balayage 2021 

NOVINKA: NEW iNOA workshop 

EXPERT – stáže pre pokročilých a expert kaderníkov 

Kľúče k farbe (K2) 

Color Correction 

Color Contouring (K3) 

Korekcia melírov a balayage 

NOVINKA: French Balayage Pearl workshop 

Podrobné informácie o technických stážach nájdete tu

KREATÍVNE STÁŽE 

Prvý polrok roku 2023 je v znamení noviniek na našich kreatívnych stážach pod vedením ambasádorov L´Oréal Professionnel a spolupracujúcich kaderníkov. Na čo sa teda môžete tešiť? 

LE LAB: iNOA inspiration 

Inspiračný seminár ktorý je zameraný na objavenie novej iNOA. Spolu s ambasádorom L´Oréal Professionnel Paris vám na modelkách ukážeme jej všestranné a kreatívne využitie doplnené o strih a styling – TOTAL LOOK. Predstavíme vám inováciu iNOA, vďaka ktorej budete môcť ponúknuť u vás v salóne personalizovanú Total Look službu bez amoniaku pre každú svoju klientku. 

POZOR: Tento seminár prebieha iba v januári a februári, s prihlásením teda neotáľajte. 

PETRA MĚCHUROVÁ: Styling workshop pre začínajúcich kaderníkov 

Základom je predovšetkým fúkaná a vlasový styling. Spoločne s Petrou objavíme a detailne preberieme konzultáciu/poradenstvo s klientom, ako zvládnuť prípravu s klientkou a získať si jej dôveru, techniky fúkané a stylingu a výsledný predaj účesu. 

JULO HOSPODÁR: Celebrity Inspiration 

Julove dlhoročné skúsenosti z módnych prehliadok a súťaže Miss Slovensko sú jedným zo zdrojov jeho inšpirácie na seminári Celebrity Inspiration. Spoločne s Julom si vyskúšate aktuálne trendy účesy, stylingy, ktoré sú inšpirované svetovými celebritami. 

MICHAELA ČOMAJOVÁ: Femme Fatale 

Celodenný seminár je určený pre každého, kto má chuť naučiť sa niečo nové – chce rásť, vzdelávať sa a postupovať v oblasti trendy spoločenských účesov. Michaeline dlhoročné skúsenosti a neustále vzdelávanie sa a sledovanie najnovších trendov v oblasti spoločenských výčesov, vám pomôže prakticky rozvinúť vašu kreativitu práve v tejto oblasti pomocou produktov TNA a Infinium. 

LUKÁŠ KŘÍŽ: Typológie a techniky strihov 

Spoznajte, v akej nadväznosti sa odvíja strih od tvaru hlavy a tvaru tváre, vlasovej textúry a vlasových vírov. Dozviete sa presné kľúče na rozšírenie vašich znalostí a sebaistoty pri práci na salóne. Spoločne prepojíme Look and Learn s praxou, ktorá je alfou a omegou seminára. Zameriame sa na dva technicky prepracované strihy, kde sami objavíte a naučíte sa, ako pracujú uhly a zdvihy vlasov pri samotnom strihaní. 

PETRA MĚCHUROVÁ: Hair styling na fotenie do časopisov, kadernícke súťaže a sociálne siete 

Celodenný seminár je vhodný pre pokročilých kaderníkov s praxou (min 5 rokov), ktorí chcú posúvať hranice svojho kaderníckeho remesla aj v oblastiach vlasového stylingu pri fotení do časopisov, na sociálne siete či kadernícke súťaže. Petra vás vo svojej ambasádorskej stáži naučí pozerať sa na svetlo a tvar vlasov fotografickým okom. Fotografie potom môžu mať nepreberné množstvo použitia. Seminár je nielen o fotke, ale aj o práci s vlasmi. 

ANDREA JOSKOVÁ: Mám život vo svojich rukách 

Ako si zvýšiť kadernícke sebavedomie a svoju seba-hodnotu? Ako uzdraviť vzťah k sebe samému a ako predať svoje kadernícke služby? Ako si nastaviť hranice? Tento celodenný seminár je vhodný pre všetkých kaderníkov, ktorí majú chuť posunúť sa na svojej ceste ďalej, k svojim snom a svojej vízii. 

LINDA TÓTH-KOSTÍKOVÁ: Long hair – česanie s ľahkosťou 

Inšpiračno-praktický seminár na precízne prepracované drdoly, ktoré sú skutočnou vášňou Lindy, ktorá má mnoho ocenení z rôznych súťaží a hlavne dlhoročné skúsenosti v ich česaní. 

Informácie o termínoch a cenách stáží nájdete na Proshope alebo sa informujte u svojho biznis partnera. 

Môžete sa tešiť aj na ďalšie novinky vo vzdelávaní L´Oréal Professionnel, preto sledujte naše sociálne siete! 

INSTAGRAM

FACEBOOK