Zregenerujte značne poškodené vlasy

Vstúpte do novej éry starostlivosti o vlasy s Absolut Repair Molecular od L'Oréal Professionnel. Táto revolučná produktová rada prináša prelomový spôsob, ako regenerovať silne poškodené vlasy jediným použitím.* S obsahom 2% Peptides bonder a 5 aminokyselín pôsobí na molekulárnej úrovni, obnovuje vlasom ich pôvodnú silu, pružnosť a prirodzený pohyb.**

#AbsolutRepairMolecular 

Obnova vlasov na molekulárnej úrovni

Ak sú vlasy poškodené, ich molekulárna štruktúra zložená z peptidov je oslabená. Peptid je zoskupenie mnohých aminokyselín, ktoré sú navzájom spojené tzv. peptidovými väzbami. Ak je tento reťazec oslabený, vlasy trpia. Na obnovenie poškodenia nestačí len obnoviť peptidy. Problém: väčšina peptidov je príliš veľká na to, aby sa mohla znova vložiť do vlasového vlákna.

Vedcom z laboratórií L’Oréal Advanced Research sa teraz po prvýkrát podarilo rozložiť peptidy a vložiť ich jednotlivé časti späť do vlasového vlákna. Vytvorili produktovú radu s ultrakoncentrovaným obsahom 5 aminokyselín až do 2 % Peptides bonder, v prípade prípravnej starostlivosti dokonca až do 3 % obsahu Peptides bonder. Tieto zložky riešia hneď niekoľko problémov: doplňujú stratené aminokyseliny, opravujú a obnovujú molekulárnu štruktúru vlasu. Teraz sme schopní zregenerovať aj výrazne poškodené vlasy jediným použitím.¹

Produkty

Prípravná starostlivosť

Koncentrovaná zloženie s tekutou textúrou, rýchlym vstrebávaním a obsahom 3% Peptides bonder a 5 aminokyselín. Prípravná starostlivosť preniká do hĺbky vlasového vlákna, dopĺňa molekulárnu štruktúru a posilňuje jadro vlasu.

APLIKÁCIA

Aplikujte pomocou rozprašovača na vlhké vlasy od dĺžok ku končekom (po 2 cm sekciách). Na každú sekciu aplikujte približne 3 dávky z pumpičky. V závislosti na dĺžke a hustote vlasov aplikujte celkovo 15–20 dávok pumpičky. Protiahnite do dĺžok a končekov hladkým pohybom prstov po dobu 1 až 2 minút. Neoplachujte. Následne aplikujte šampón Absolut Repair Molecular ako ďalšiu vrstvu na prípravnú starostlivosť.

Šampón

Krémová pena tohoto šampónu je dalším krokom k regenerácii. Luxusná textúra čistí vlasy, uľahčuje rozčesávanie a poskytuje vysokú úroveň starostlivosti vďaka zloženiu s Peptides bonder a 5 aminokyselinami. Vlasy sú silnejšie a výživné, s vylepšenou pružnosťou a prirodzeným pohybom.²

APLIKÁCIA

Naneste na vlhké vlasy alebo ako ďalšiu vrstvu na prípravnú starostlivosť. Emulgovaním vytvorte bohatú penu. Dôkladne opláchnite.

Oplachovacie sérum

Toto sérum s koncentrovaným zložením obsahujícím 2 % Peptides bonder a 5 aminokyselín posiluje jadro vlasu na molekulárnej úrovni. Vracia vlasom pružnosť a prirodzený pohyb.² Okamžitá a viditeľná transformácia vlasov: vlasy sú oveľa lesklejšie a jemnejšie.

APLIKÁCIA

Naneste na mokré vlasy. Vlasy rozdeľte hrebenom uprostred hlavy do 2 sekcií. 2–3 dávky pumpičky rozotrite v dlanách. Naneste rovnomerne na každú sekciu od dĺžok ku končekom. Sérum vmasírujte do vlasov pomocou oboch dlaní po dobu 1 až 2 minút. Prstami prečešte do dĺžok. Dôkladne opláchnite.

PRO TIP

Pre silné a suché vlasy môžete v prípade potreby doplniť vnútornú regeneráciu povrchovou ochranou použitím masky Absolut Repair.

Bezoplachová maska

Jej ľahká textúra okamžite preniká dovnútra vlasového vlákna a vracia vlasom silu. Vlasy sú hebké, lesklé a zdravé na pohľad. Zároveň sú chránené pred vonkajšími stresmi. Vlasy sú prirodzené na dotyk. Termoochrana až do 230 °C.²

APLIKÁCIA

Naneste na vlasmi vysušené uterákom. Vlasy rozdeľte do dvoch sekcií. Aplikujte jednu dávku pumpičky na každú sekciu, od dĺžok ku končekom. Podľa potreby pridajte viac produktu. Neoplachujte. Potom vlasy vyfúkajte alebo nechajte voľne schnúť na vzduchu.

Objavte novú éru starostlivosti o vlasy s produktmi Absolut Repair Molecular od L'Oréal Professionnel TU.

1 * Instrumentální test na makromolekulární struktuře vlasového vlákna po aplikaci přípravné péče, šamponu a oplachovacího séra z řady Absolut Repair Molecular.
2 ** Spotřebitelský test po 2 týdnech používání šamponu, oplachovacího séra a bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular.
3 Instrumentální test po 15 aplikacích šamponu, oplachovacího séra a bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular.
4 Instrumentální test po aplikaci bezoplachové masky z řady Absolut Repair Molecular.