Run Le Hair Show: jedinečná kadernícká séria

Už ste videli Run Le Hair Show? Že nie? Tak potom by ste to mali určite napraviť! Internetový seriál pre kaderníkov od L’Oréal Professionnel Paris nazvaný Run Le Hair Show vám pomôže byť stále v obraze. Prináša totiž trendy, profesionálne tipy, komentáre, interview, návštevy laboratórií, masterclass semináre aj profesionálne recenzie.  

Run Le Hair Show predstavuje stopercentne digitálny zážitok - ide sčasti o internetový seriál, sčasti o talk show. Cieľom je opäť zjednotiť celosvetovú kadernícku komunitu a osláviť jej kultúrny vplyv. Tvorcovia z L’Oréal Professionnel Paris zároveň chcú kaderníkom aj kaderníčkam po celom svete dodať energiu, sviežu dávku inšpirácie a zdokonaľovanie zručností pre radosť z vlasov.  

Moderovať tento vzdelávací seriál sa ujala trojica, ktorá pozostáva z vlasového dizajnéra Charlie Le Mindu, koloristky Min Kim a módnej & beauty novinárky Peggy Frey. Každý diel obsahuje sedem častí, z ktorých sa každá zameriava na iný aspekt profesionálneho kaderníckeho sveta. V každej epizóde si to svoje nájdu, ako profesionáli, tak milovníci krásnych vlasov z radov klientov a klientok.  

Sledujte najnovší diel Run Le Hair Show:

Vysielanie odštartovalo v roku 2021 troma epizódami a show pokračuje aj v roku 2022. Prvú epizódu s názvom La Première sledovali profesionálni kaderníci z celého sveta a do súčasnosti nazbierala viac ako dva a štvrť milióna zhliadnutí! Druhý diel Color, Color, Color! sa venuje všetkému čo sa týka farbenia - od vedeckých poznatkov, až po hravý pohľad na najhorúcejšie sezónne trendy vo farbení vlasov. 

Nenechajte si ujsť ďalší diel medzinárodnej série od profesionálov pre profesionálov a všetkých milovníkov vlasov. Do kalendára si poznačte dátum 4. 4. Tešiť sa môžete na tému Oh My Blonde!  

Skráťte si čakanie na ďalšiu epizódu a prehrajte si tie predchádzajúce. Nájdite si na YouTube profil L’Oréal Professionnel Paris a prihláste sa k odberu. Budete tak dostávať všetky upozornenia, ktoré sa týkajú Run Le Hair Show a nič vám neunikne.