BLOW DRY FLUIDIFIER: Pre dokonalú fúkanú

Premýšľate, ako si na konci návštevy u vášho kaderníka necháte upraviť  vlasy? Inšpirujte sa 10 vybranými  štýlmi, ktoré vám vlasový profesionál dokáže na hlave vykúzliť pomocou novinky BLOW DRY FLUIDIFIER, ktorá navyše ochráni vlasové vlákno pred teplom a predĺži efekt fúkanej:

Zatočené vlny

Stavte na ležérny účes inšpirovaný týždňom módy a pochváľte sa oslnivým leskom a nádhernými nedbalými vlnami.

Vlny v tvare S

Elegantné vlny, v ultrafrancúzskom prevedení, pohybujúce sa v tvare písmena S. Pustite si Paríž priamo do svojho srdca (alebo aspoň do vlasov).

Symetrický bob

Nadčasový, ženský a praktický. Taký je symetrický bob, ktorý dodá každému typu vlasov objem a krásny lesk.

Rovný účes s pätkou

Pritiahnite pozornosť vďaka trendy pätke a rovným vlasom. A ak chcete ešte niečo viac chic, kaderník vám môže účes ozvláštniť vytvorením pohybu vlasov v tvare písmena S pomocou parnej žehličky na vlasy SteamPod. A budete za hviezdu!

Super hladký účes

Rovné vlasy nemusia byť nuda! Ak sa najlepšie cítite v hladkom a splývavom účese, je toto nadčasové a elegantné riešenie pre vás voľbou číslo jedna. 

Baby vlny

Chceli by ste niečo nežnejšie? Nechajte svojho kaderníka, aby vám na hlave v priebehu malej chvíle vytvoril  účes s baby vlnami, s ktorým sa nebudete nikdy nudiť.

Kontúrovaný bob

Navrhnutý špeciálne pre osobitný vzhľad a odvážneho ducha. Máte náladu na niečo originálne? S týmto elegantným účesom budete neprehliadnuteľná.

Ležérne vlny

Hľadáte dokonalú kombináciu nedbalých trendy vĺn a letných plážových rozstrapatených vlasov? Stavte na ležérne, no aj napriek tomu elegantné vlny, v ktorých zažiarite kamkoľvek sa vyberiete.

Vrstvený bob

Ak vás omrzel klasický bob a chcete nechať vyniknúť rysy svojej tváre, je pre vás jeho vrstvený súrodenec ideálnou voľbou. Jednoduchá úprava dodá vašim vlasom šmrnc i nedbalú eleganciu.

Prečesané vlny

Chcete si pripomenúť letnú dovolenku pri mori? Nechajte kaderníka, aby vám vyčaroval divoké plážové vlny, ktorými si môžete pripomínať prázdninovú pohodu pokojne aj po celý rok.

Aký BLOW-LOOK je váš najobľúbenejší? Alebo máte radi zmenu a štýl fúkanej vždy striedate? Budeme radi, keď sa s nami o svoj finálny účes  podelíte aj na svojich sociálnych sieťach. Stačí, keď použijete hashtag #fukanasblowdryfluidi.