BOTANÉA

Udržateľnosť, ekológia, návrat k prírode, slow fashion, jóga... To sú témy, ktoré v poslednom čase hýbu spoločnosťou. Všade môžeme vidieť návrat k prírode i k sebe samým. K ohľaduplnosti a šetrnosti. Zelený trend pomaly preniká do všetkých oblastí nášho života vrátane vlasovej kozmetiky. My sme sa na túto "zelenú cestu" vydali už minulý rok, keď sme vám predstavili novú prírodnú vlasovú starostlivosť Source Essentielle. A pokračujeme ďalej! Tentoraz prichádzame s prvou 100% rastlinnou farbou na vlasy - Botanéa.

V ČOM JE BOTANEA INÁ

- Využíva 3 rastlinné zložky.

- Jej balenie i výroba minimalizujú svoju ekologickú stopu.

 

- Je maximálne šetrná k vlasovému vláknu.

- Vlasom dodá až o 80 % viac lesku.

 

- Ponúka paletu prirodzene vyzerajúcich odtieňov.

- Kaderník vám ju pripraví presne na mieru.

 

- Je kompatibilná s ostatnými farbiacimi systémami.

- Dodáva textúru a pocit plnosti i jemným či slabnúcim vlasom.

Zoznámte sa s novými 100% rastlinnými farbami Botanéa. Farby Botanéa vychádzajú v ústrety vašim prianiam, ako aj želaniam kaderníkov. Ponúkajú tak riešenie pre všetky ženy, ktoré hľadajú tento nový prístup k farbeniu svojich vlasov a túžia po prírodnej farbe a dokonale lesklých a zdravých vlasoch.  

V rastlinných farbách Botanéa nájdete spojenie toho najlepšieho z prírody a dlhoročného vedeckého výskumu L'Oréal. Hena, indigo a kasia tvoria jadro prvej 100% rastlinnej farby na vlasy od L'Oréal Professionnel. Listy indiga sa ideálne hodia na hnedé či tmavé bázy v kombinácii s henou. Listy heny uvoľňujú teplé medené farbivá a sú ideálne na vytvorenie blond, medených či hnedých odtieňov. Kasia dodáva vlasom mimoriadny lesk a upravuje intenzitu odtieňov. Botanéa tak prirodzene farbí a rozjasňuje vlasy, od svetlej blond až po tmavo hnedú. 

A ako sa starať o svoju novú rastlinnú farbu po odchode zo salónu? Ideálne ošetrenie a vlasovú kozmetiku po farbení s rastlinnými farbami Botanéa predstavujú produkty z radu Source Essentielle. Vlasy zanechajú nádherne lesklé a hebké na dotyk, čím skvelo podporia žiarivý efekt farbenia.

Staňte sa spolu s nami #BOTANEALOVERS