Čo to je balayage a prečo ju ženy milujú

Balayage nie je vo svete krásnych vlasov žiadnou novinkou. Až teraz však slávi naozaj veľké úspechy. S velebením balayage sa stretnete na stránkach časopisov plných slávnych hviezd, na sociálnych sieťach u influenceriek, aj u bežných návštevníčok kaderníckych salónov. Francúzska technika farbenia vlasov si totiž získa každého. 

Kľúčové slovo pre balayage je prirodzenosť. Práve preto sa teší takej obľube. Balayage vyzerá pôsobivo a so starostlivosťou šikovného a skúseného kaderníka pristane ženám so všetkými typmi vlasov aj pleti. Profesionál počas návštevy salónu vytieňuje pomocou personalizovanej techniky pramene tak, že vyzerajú ako zosvetlené slnkom. 

Prirodzený efekt v dvoch krokoch 

Ako sa pri balayage postupuje? Najskôr prichádza k slovu vlasová diagnostika, na základe ktorej vám kaderník zhodnotí stav vlasov a navrhne správny postup zosvetľovania. Túžite po prekrásnej balayage bez rizika lámania vlasov? Nezabudnite v salóne požiadať o ošetrenie Metal Detox, ktoré pred službou farbenia neutralizuje kovy prirodzene sa nachádzajúce vo vlasovom vlákne. Protokol Metal Detox tak dokáže znížiť rizko lámania vlasov až o 87 % a navyše farebný výsledok vám dlhšie vydrží. 

Ďalej aplikuje zosvetľujúci produkt z rady Blond Studio podľa typu vlasu a požadovaného efektu, a to pomocou štetca alebo rukou. Následne sa aplikuje neutralizujúci a vyživujúci Dia light pre čo najprirodzenejší výsledok. Balayage má rôzne techniky, ktoré kaderník volí podľa požadovaného efektu, typu a dĺžky vlasov a ďalších kritérií. Neaplikuje sa až priamo ku korienkom, vďaka čomu vzniká dlhšie trvajúci a prirodzenejší efekt. Na rozdiel od melírov sa aplikovaný produkt lepšie zlučuje a vytvára tak dokonalé prepojenie. Oproti ombré zvýrazňuje vlasy v rôznej dĺžke a častokrát lemuje tvár. 

Na mieru práve vám 

Dosiahnuť prirodzeného výsledku ale nie je vôbec jednoduché. Zručný kaderník dokáže zhodnotiť celý rad kritérií a potom kreslí na pramene. Vytvára balayage presne na mieru každej zákazníčke. O vlasy sa stará tak, že z kaderníckeho salónu odchádzate s lichotivým účesom a zdravou šticou. 

L'Oréal Professionnel povzniesol balayage na maximálne profesionálnu úroveň. Vďaka laboratórnym výskumom a bohatej praxi skúsených profesionálov vznikli produkty pre dokonalú francúzsku balayage. Vaše vlasy si totiž zaslúžia len to najkvalitnejšie. Podľahnite francúzskej balayage a objavte svoju novú vášeň pre vlasy. 

DOPRAJTE SI PROFESIONÁLNU STAROSTLIVOSŤ V SALÓNE.