French Balayage: horúci vlasový trend

French Balayage je fenomén, ktorý už pomerne dlho hýbe nielen kaderníckym svetom. A jeho sláva rozhodne nie je na ústupe. Poznávacím znamením tohto spôsobu zosvetlenia vlasov je prirodzenosť, neutralizácia a vysoký lesk. Práve vďaka tomu dosiahol obrovskú popularitu a milujú ho kaderníci i ženy na celom svete. Patríte medzi ne aj vy?

French Balayage je dvojfázová profesionálna technika balayage od L’Oréal Professionnel na mieru všetkým ženám od blondínok po brunetky. Kombinuje dokonale prepojené zosvetlenie s vyživujúcou farbou, ktorá neutralizuje teplé tóny a dodáva vlasom lesk. Služba je dostupná len v salóne, v domácom prostredí je neuskutočniteľná. 

A aká môže French Balayage byť? Od jemnej a prejasnenej balayage až po elegantný a sofistikovaný sexi štýl, bez pruhov. Alebo extrémne a výrazné zosvetlenie bez teplých tónov. Jedno má ale vždy spoločné – za všetkých okolností je French Balayage prirodzená a s krásnym leskom. 

Ak uvažujete nad zmenou farby vlasov, ale zároveň túžite po prirodzenom výsledku, je French Balayage ideálnou voľbou, či už ste blondínka alebo brunetka. Službu poskytujú výhradne kaderníci v salónoch L´Oréal Professionnel. Nájdite si ten svoj na Salón lokátore a buďte trendy.  

#LOREALPRO