French Balayage: horúci vlasový trend

French Balayage je fenomén, ktorý už pomerne dlho hýbe nielen kaderníckym svetom. A jeho sláva rozhodne nie je na ústupe. Poznávacím znamením tohto spôsobu zosvetlenia vlasov je prirodzenosť, neutralizácia a vysoký lesk. Práve vďaka tomu dosiahol obrovskú popularitu a milujú ho kaderníci i ženy na celom svete. Patríte medzi ne aj vy?

French Balayage je dvojfázová profesionálna technika balayage od L´Oréal Professionnel na mieru všetkým ženám od blondínok po brunetky. Kombinuje dokonale prepojené zosvetlenie s vyživujúcim glossom, ktorý neutralizuje teplé tóny a dodáva vlasom lesk. Služba je dostupná len v salóne, v domácom prostredí je neuskutočniteľná. 

A aká môže French Balayage byť? Od jemnej a prejasnenej balayage až po elegantný a sofistikovaný sexi štýl, bez pruhov. Alebo extrémne a výrazné zosvetlenie bez teplých tónov. Jedno má ale vždy spoločné – za všetkých okolností je French Balayage prirodzená a s krásnym leskom. 

Ak uvažujete nad zmenou farby vlasov, ale zároveň túžite po prirodzenom výsledku, je French Balayage ideálnou voľbou, či už ste blondínka alebo brunetka. Službu poskytujú výhradne kaderníci v salónoch L´Oréal Professionnel. Nájdite si ten svoj na Salón lokátore a buďte trendy.  

#LOREALPRO