Majirel GLOW: Nechajte svoje vlasy zažiariť

 

Sledujete kozmetické trendy? Potom ste už veľmi pravdepodobne počuli o trende glow, ktorého symbolom je prirodzene rozjasnená pleť. Tento obľúbený farebný smer má v líčení a v starostlivosti o pleť svoje pevné miesto a teraz sa o slovo hlási aj vo svete farieb na vlasy. Prežiarte svoje vlasy vďaka novinke Majirel GLOW od L'Oréal Professionnel.

 

Tiež túžite po rozjasnenej, čistej farbe, ktorá nie je matná a ktorá dodá vašim vlasom nádherný a zdravo vyzerajúci lesk? Zoznámte sa s Majirel GLOW, rozjasňujúcimi farbami na vlasy pre dlhotrvajúcu neutralizáciu a extrémny lesk, ktoré toto dokážu.

Majirel GLOW boli vyvinuté tímom kaderníkov v súlade s týmto aktuálnym glow trendom ako reakcia na požiadavky žien po celom svete na studené odtiene, prirodzený look a žiarivé vlasy. Jedinečnosť týchto farieb tkvie v tom, že kombinujú lesk a neutralizáciu pre dokonale prirodzený rozjasnený výsledok. Majirel GLOW je nová generácia studených odtieňov, ktoré odhaľujú prirodzený vzhľad, jas a lesk farbených vlasov.

Chcete novinku vyskúšať? Inšpirujte sa našimi sviežimi lookmi.

VYBERTE SI ZO 17 STUDENÝCH ODTIEŇOV

Farby Majirel GLOW sú vhodné ako na prírodné, tak aj na farbené vlasy. Vyberať môžete spolu so svojím kaderníkom zo 17 studených, priesvitných odleskov využívajúce béžové, popolavé, dúhové a matné odtiene. Finálny efekt závisí od pôvodnej farby vlasov aj na intenzite Majirel GLOW, výsledné možnosti sú teda nespočetné!

Nechajte svoje vlasy zažiariť, želajte si službu Majirel GLOW v salónoch Expert!