Metal Detox Olej: Koniec lámania vlasov

Túžite po krásnych, lesklých a pevných vlasoch, ktoré si hravo poradia aj s náročnejšími salónnymi službami ako je balayage alebo iná forma farbenia či zosvetlenia vlasov? Môžete ich mať vďaka horúcej novinke – koncentrovanému oleju Metal Detox, ktorý neutralizuje kovy vo vlasoch. Poskytne nielen spoľahlivé farebné výsledky, ale zároveň znižuje riziko lámania vlasov.

Veda pre krásu

Stalo sa vám niekedy, že farba nevyšla presne tak, ako ste vy a váš kaderník čakali? Pravdepodobnou príčinou je prítomnosť kovov vo vlasoch. Tie okrem neistých farebných výsledkov často zapríčiňujú aj lámanie vlasov. K týmto záverom sme dospeli na základe dlhoročného vedeckého výskumu v laboratóriách L'Oréal Professionnel, ktorý nám umožnil na tieto poznatky následne aj reagovať. Zistili sme, že existuje molekula, ktorá sa dokáže cielene zamerať na kovy vo vlasoch a účinne ich eliminovať. Volá sa Glicoamine a je zázračnou ingredienciou radu Metal Detox, ktorý neutralizuje kovy vo vlasoch, prináša spoľahlivé farebné výsledky a lesklejšie a pevnejšie vlasy

Úspechy tohto prevratného ošetrujúceho radu nás inšpirovali k jeho rozšíreniu. S radosťou vám preto predstavujeme novinku - koncentrovaný olej.

Sila Metal Detox v koncentrovanom oleji

Koncentrovaný olej prešiel v reálnych podmienkach kaderníckych salónov viac ako 200 testami a preukázateľne pomáha k rýchlejšej obnove vlasového vlákna po akejkoľvek službe farbenia, balayage či zosvetlenia. Sľubuje o 97 % menšie riziko lámania vlasov*, 2× lesklejšie vlasy*, spoľahlivé farebné výsledky*.

Novinka Metal Detox v oleji predstavuje dokonalé riešenie na zastavenie lámania všetkých typov vlasov. ** Už po jednom použití sú vlasy vyživené, posilnené a lesklejšie a farebné výsledky sú spoľahlivé. Môžete ho použiť na mokré a aj na suché vlasy. Funguje samostatne, ale výraznejšie výsledky prináša v kombinácii so salónnou službou a následnou domácou starostlivosťou v podobe šampónu a masky.

Prečo koncentrovaný olej Metal Detox:

- 2× viac vyživené vlasy*,

- tepelná ochrana do 230 °C*,

- pevnejšie vlasy,

- 4× menšie krepovatenie*,

- ľahká textúra, ktorá nezaťažuje,

- návyková vôňa Metal Detox.

Produkty celého radu Metal Detox si môžete kúpiť online v obchode Notino. Profesionálnu službu Metal Detox vyskúšajte u kaderníkov zo Salónov Expert.

* Inštrumentálny test koncentrovaného oleja Metal Detox

** Pri každodennom používaní