Metal Detox: Zbohom kovy vo vlasoch!

Tiež patríte medzi tie, ktoré chcú vždy skúsiť balayage, alebo nejakú inú formu zosvetlenia vlasov, ale vždy ste se báli, aby si to vaše vlasy neodniesli  poškodením a zvýšenou lámavosťou? Už nemusíte! Vďaka dlhoročnému výskumu sme totiž prišli na to,  ako vaše vlasy spoľahlivo ochrániť aj počas týchto náročných procedúr, aby ste si mohli dopriať vysnívaný účes podľa svojich predstáv, a to bez akéhokoľvek rizika.

Možno vás to prekvapí, ale príčinou pri zvýšení lámavosti vlasov sú veľmi často kovy vo vnútri vlasového vlákna. Naši kaderníci ale majú našťastie k dispozícii spoľahlivého pomocníka, ktorý im v boji proti kovom vo vlasoch pomôže. Metal Detox z radu Serie Expert totiž dokáže kovy usadené vo vnútri vlasov neutralizovať a vám tak zaistiť výsledok, po ktorom túžite – zdravé vlasy bez lámania. 

Kovy vo vlasových vláknach máme takmer všetci. Ich množstvo záleží od kvality vody, na mieste kde žijeme, a predovšetkým od poréznosti vlasu. Ten sa totiž správa ako huba a čím je poréznejší, tým viac absorbuje nežiaduce kovy. A kde sa berú? Pôvodcom je erózia, ktorú spôsobuje voda vo vodovodnom potrubí. S každým ďalším umytím sa tieto kovové častice hromadia vo vnútri vlasového vlákna. Ale nemusíte panikáriť, ani vyššia hladina kovov nepredstavuje zdravotné riziko. Je ale príčinou lámavosti vlasov a ich poškodenia, pretože počas farbenia, balayage alebo zosvetľovania reagujú tieto kovy (najmä meď) s oxidantom. 

Malý zázrak menom Glicoamine

V laboratóriách L'Oréal Professionnel zistili, ktorá molekula sa dokáže cielene zamerať na kov a eliminovať ho. Je to Glicoamine. Táto molekula je dostatočne malá na to, aby prenikla do vnútra vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Ide o skutočný prelom pre profesionálne služby farbenia, balayage a zosvetľovania s garantovaným výsledkom. Vďaka tomu budú vaše vlasy lesklejšie, vaša farba žiarivejšie, a vy spokojnejšie po každej návšteve kaderníka.

Domáca starostlivosť o farbené a poškodené vlasy

Kaderník vám v salóne poskytne štvorfázovýprofesionálny protokol, na ktorý môžete nadviazať následnú domácu starostlivosť. Pokračujte v prečisťovaní s trojfázovú rutinou Metal Detox na ochranu vlasov a zachovanie ich žiarivej farby vďaka produktom s rovnakým profesionálnym zložením ako v salóne. Zachovajte si žiarivú farbu vlasov vďaka Metal Detox.  

Udrží žiarivú farbu vlasov.

Znižuje riziko lámania vlasov o 87 %*.

*vs. klasický šampón. Inštrumentálny test: prípravná starostlivosť Metal Detox + technická služba + šampón + maska.

Sila Metal Detox v koncentrovanom oleji

Koncentrovaný olej prešiel v reálnych podmienkach kaderníckych salónov viac ako 200 testami a preukázateľne pomáha k rýchlejšej obnove vlasového vlákna po akejkoľvek službe farbenia, balayage či zosvetlenia. Sľubuje o 97 % menšie riziko lámania vlasov*, 2× lesklejšie vlasy*, spoľahlivé farebné výsledky*.

Metal Detox v oleji predstavuje dokonalé riešenie na zastavenie lámania všetkých typov vlasov. ** Už po jednom použití sú vlasy vyživené, posilnené a lesklejšie a farebné výsledky sú spoľahlivé. Môžete ho použiť na mokré a aj na suché vlasy. Funguje samostatne, ale výraznejšie výsledky prináša v kombinácii so salónnou službou a následnou domácou starostlivosťou v podobe šampónu a masky.

Prečo koncentrovaný olej Metal Detox:

- 2× viac vyživené vlasy*,

- tepelná ochrana do 230 °C*,

- pevnejšie vlasy,

- 4× menšie krepovatenie*,

- ľahká textúra, ktorá nezaťažuje,

- návyková vôňa Metal Detox.

* Inštrumentálny test koncentrovaného oleja Metal Detox

** Pri každodennom používaní

COSMO BEAUTY AWARDS 2022

Prebiehol siedmy ročník prestížnej hlasovacej súťaže časopisu Cosmopolitan o tú najlepšiu kozmetiku na trhu! 121 000 čitateľov hlasovalo a rozhodlo, aké produkty používajú najradšej.

Šampón Metal Detox získal prvé miesto v súťaži Cosmo beauty awards 2022 v kategórii Luxe najlepšie šampón/kondicionér.

Produkty celého radu Metal Detox si môžete kúpiť online v obchode Notino. Profesionálnu službu Metal Detox vyskúšajte u kaderníkov zo Salónov Expert.

Ste kaderník?

Ak ste kaderník a ešte salónny protokol Metal Detox nepoznáte, kliknite sem, zanechajte svoj odkaz a my sa vám ozveme.