Metal Detox: Zbohom kovy vo vlasoch!

Tiež patríte medzi tie, ktoré chcú vždy skúsiť balayage, alebo nejakú inú formu zosvetlenia vlasov, ale vždy ste se báli, aby si to vaše vlasy neodniesli  poškodením a zvýšenou lámavosťou? Už nemusíte! Vďaka dlhoročnému výskumu sme totiž prišli na to,  ako vaše vlasy spoľahlivo ochrániť aj počas týchto náročných procedúr, aby ste si mohli dopriať vysnívaný účes podľa svojich predstáv, a to bez akéhokoľvek rizika.

Možno vás to prekvapí, ale príčinou pri zvýšení lámavosti vlasov sú veľmi často kovy vo vnútri vlasového vlákna. Naši kaderníci ale majú našťastie k dispozícii spoľahlivého pomocníka, ktorý im v boji proti kovom vo vlasoch pomôže. Novinka Metal Detox z radu Serie Expert totiž dokáže kovy usadené vo vnútri vlasov neutralizovať a vám tak zaistiť výsledok, po ktorom túžite – zdravé vlasy bez lámania. 

Kovy vo vlasových vláknach máme takmer všetci. Ich množstvo záleží od kvality vody, na mieste kde žijeme, a predovšetkým od poréznosti vlasu. Ten sa totiž správa ako huba a čím je poréznejší, tým viac absorbuje nežiaduce kovy. A kde sa berú? Pôvodcom je erózia, ktorú spôsobuje voda vo vodovodnom potrubí. S každým ďalším umytím sa tieto kovové častice hromadia vo vnútri vlasového vlákna. Ale nemusíte panikáriť, ani vyššia hladina kovov nepredstavuje zdravotné riziko. Je ale príčinou lámavosti vlasov a ich poškodenia, pretože počas farbenia, balayage alebo zosvetľovania reagujú tieto kovy (najmä meď) s oxidantom. 

Malý zázrak menom Glicoamine

V laboratóriách L´Oréal Professionnel zistili, ktorá molekula sa dokáže cielene zamerať na kov a eliminovať ho. Je to Glicoamine. Táto molekula je dostatočne malá na to, aby prenikla do vnútra vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Ide o skutočný prelom pre profesionálne služby farbenia, balayage a zosvetľovania s garantovaným výsledkom. Vďaka tomu budú vaše vlasy lesklejšie, vaša farba žiarivejšie, a vy spokojnejšie po každej návšteve kaderníka.

Domáca starostlivosť pre žiarivú farbu

Kaderník vám v salóne poskytne trojfázový profesionálny protokol, na ktorý môžete nadviazať následnú domácu starostlivosť. Pokračujte v prečisťovaní s rutinou Metal Detox na ochranu vlasov a zachovanie ich žiarivej farby vďaka produktom s rovnakým profesionálnym zložením ako v salóne. Zachovajte si žiarivú farbu vlasov vďaka Metal Detox.  

Udrží žiarivú farbu vlasov.

Znižuje riziko lámania vlasov o 87 %*.

*vs. klasický šampón. Inštrumentálny test: prípravná starostlivosť Metal Detox + technická služba + šampón + maska.

Ste kaderník?

Ak ste kaderník a ešte salónny protokol Metal Detox nepoznáte, kliknite sem, zanechajte svoj odkaz a my sa vám ozveme.