Pravá francúzska balayage v salóne

Posledné mesiace nás v mnohých oblastiach učili samostatnosti a nezávislosti na cudzej pomoci. Vyskúšali sme si šitie, kontúrovanie make-upu podľa online tutoriálov a častokrát sme sa tiež púšťali do domáceho experimentovania s vlasmi. Nezávislosť je skvelá vec – v prípade balayage sa ale radšej vždy zverte do rúk svojho obľúbeného experta v profesionálnom kaderníckom salóne. Sú k tomu hneď tri dobré dôvody. 

1. Naozaj prirodzený vzhľad 

Balayage vyzerá prirodzene, a čo je prirodzené, máme tendenciu považovať za jednoduché. Lenže vytvoriť nerušený prirodzený dojem dokážu len skúsení majstri. Za výsledkom, ktorý prirodzene prežiari tvár, presvetlí vlasy a dodá energiu, stoja hodiny a hodiny praxe. 

2. Kaderník presne vie, čo vaše vlasy potrebujú 

Kaderník totiž najskôr zistí, čo presne potrebujete, čo sa hodí pre váš typ vlasov a pleti. Potom podľa svojej analýzy vyberie správne produkty. S najväčšou pravdepodobnosťou vám navrhne použiť ošetrenie radom Metal Detox, ktorý znižuje lámavosť vlasov až o 87%* při každej službe farbenia a zosvetľovania. 

*Inštrumentálny test: prípravná starostlivosť Metal Detox + technická služba + šampón + maska.

3. Nechajte prehovoriť skúsenosti a kadernícke umenie 

Až po diagnostike začne kaderník pracovať priamo na vašich vlasoch. Postupuje podľa rôznych techník, ktoré vyberá tak, aby vám čo najviac lichotili. Do svojej práce prepisuje seba a svoje umenie. O vaše vlasy sa okrem toho stará, aby neboli po zosvetlení a farbení rozlámané a suché. Kadernícke salóny značky L'Oréal Professionnel navyše ponúkajú unikátnu francúzsku balayage. Či už si zvolíte jemnú a rozjasňujúcu balayage, alebo sexi bez pruhov, či extrémnu bez teplých odleskov, vždy si môžete byť istá, že bude dokonale prirodzená. 

Francúzska balayage od dvoch kaderníckych expertov nikdy nebude vyzerať úplne identicky. Vždy vám ale pristane. A ak si nevyberiete extravagantné farby, bude sa vás okolie pýtať, či ste sa práve nevrátila z dovolenky. Vaša hriva totiž dostane energiu, ktorú vie dodať len slnko a šikovné kadernícke ruky.