Pre ktoré typy vlasov je vhodná balayage

Krátka a stručná odpoveď znie: takmer pre všetkých. Pokiaľ sa ale potrebujete uistiť, že sú v tejto množine aj vaše vlasy, prečítajte si podrobnosti. 

Francúzsku balayage v posledných rokoch preslávili hollywoodske celebrity s hustou dlhou hrivou. Zvyčajne vyzerajú, že sa práve vrátili z pláže. Prirodzený vzhľad je hlavným dôvodom, prečo ženy po celom svete balayage volia. Nemusíte však byť práve hviezdou z chodníka slávy, aby ste si mohla dopriať nadčasový look balayage. 

Nechajte balayage na expertovi 

Hodí sa pre blondínky aj pre brunetky, pre jemné aj pevné vlasy, dopriať si ju môžete na dlhé aj kratšie vlasy. Balayage dobre vyzerá na rovných, vlnitých aj úplne kučeravých vlasoch. Má to jediný háčik – vyberte si kaderníka, ktorý má s balayage skúsenosti. Domácemu farbeniu sa radšej vyhnite úplne. Práve skúsený expert dokáže zhodnotiť, aký postup a prostriedky zvoliť, aby vám výsledok maximálne lichotil. 

Existujú vlasy, či účesy, pre ktoré sa balayage vyložene nehodí? Veľmi krátke vlasy, ktoré ide ťažko prefarbovať, radšej nechajte dorásť. A poraďte sa aj o svojich šedinách. Kaderník ich môže buď úplne zakryť a potom aplikovať balayage. Alebo ich prirodzenú krásu francúzska balayage podčiarkne. Ide len o to vybrať si cestu, ktorá je vám bližšia.