SOURCE ESSENTIELLE

Nová profesionálna vlasová starostlivosť od L'Oréal Professionnel nerobí kompromisy medzi prírodným pôvodom a účinkom. Source Essentielle, až so 100 % ingrediencií získaných prírodnou cestou, zanechá vlasy krásne lesklé a hebké na dotyk. 

Profesionálna prírodná vlasová starostlivosť s ekologickou hodnotou

Source Essentielle je nová salónna vlasová starostlivosť, ktorá je ekologická od počiatku výroby a dôsledne sa riadi záväzkami udržateľnosti. Vracia sa k prirodzenosti, a preto obsahuje minimálny počet rôznych ingrediencií, ktoré sú esenciálne a účinné. Prírodné zložky sú získané ekologickou cestou vrátane kvetov a flakónu šampónu sú navrhnuté s minimálnym dopadom na planétu. 

- Prírodná a vegánska profesionálna vlasová starostlivosť

- Udržateľná výroba, postoj a životný štýl

- Ekologicky uvedomelý salón s šampónovým barom

- Zelený salón s digitálnymi panelmi a obsahom s minimalizáciou dopadu na planétu

- Flakóny šampónu s 90% mierou biologickej odbúrateľnosti

Udržateľnosť a ekologická uvedomelosť tvoria našu budúcnosť

Prírodná vlasová starostlivosť sa zameriava na udržateľnosť na všetkých úrovniach! Šampón Source Essentielle má typicky hranatý tvar, ktorý pojme maximálne množstvo produktu s minimálnym dopadom na planétu, a zároveň optimalizuje využitie priestoru pri preprave. Tým, že sa vlasová starostlivosť ľahšie prepravuje, obmedzuje potrebu transportu, a teda znižuje uhlíkovú stopu. Navyše má 90% mieru biologickej odbúrateľnosti. Každý šampón je možné v salóne v šampónovom bare až 3-krát doplniť. Tento proces minimalizuje spotrebu plastov a chráni životné prostredie.