iNOA: ikonická služba farbenia bez amoniaku

Farba snov, luxusný zážitok a zdravé vlasy bez kompromisov. Presne to očakávajú zákazníčky od návštevy kaderníckeho salónu. Naplňte ich očakávania pomocou revolučných a jemných farieb iNOA. 

Keď prišla iNOA v roku 2009 na trh, ľudia sa z nej doslova išli zblázniť. Permanentná farba bez amoniaku, čiže bez nepríjemného zápachu? A navyše s až 100 % krytím bielych vlasov a dokonalým farebným výsledkom, ktorý zaručuje lepšiu kvalitu vlasov a intenzívny lesk? Áno, presne o tom je iNOA. Preto ju kaderníci a zákazníčky na celom svete milujú už takmer 13 rokov. 

Čím je iNOA taká revolučná? Jej prelomové zloženie na 60 % báze oleja, poháňa pigmenty vnútri vlasov bez potreby amoniaku, zároveň prináša výsledok s tým najväčším leskom a najintenzívnejšie žiariacou farbou, ktorá je verná svojmu tónu. Okrem toho rešpektuje vlasovú pokožku a prináša lepšiu kvalitu vlasov. 

Táto luxusná profesionálna farba, riadená silou oleja, sa pýši až 100 % krytím bielych vlasov pre maximálne živú farbu. A to všetko v 107 odtieňoch, ktoré sa dajú medzi sebou voľne kombinovať. 

V skratke, s iNOA dosiahnete profesionálne výsledky v podobe farby a lesku s vysokou intenzitou, no zároveň vašim zákazníčkam poskytnete dokonalý zmyslový zážitok. 

Jedinečnosť iNOA spočíva v: 

  • Žiarivom lesku 
  • Farbe s vysokou intenzitou 
  • Optimálnom rešpektovaní vlasovej pokožky 
  • Viditeľne lepšej kvalite vlasov 
  • Až 100 % krytie bielych vlasov 
  • 107 odtieňoch, ktoré sa dajú navzájom miešať 
  • Neprítomnosti amoniaku a nechcených pachov 

 iNOA umožní dať voľný priebeh vášmu umeniu farbenia a zákazníčkam poskytne luxusný zážitok, aký sa nedá dosiahnuť doma. Inšpirujte sa hneď teraz, ako pracovať s jedinečnou technológiou ODS, na L’Oréal Access