STYLE & COLOUR TROPHY

Súťaž značky L’Oréal Professionnel Paris Style & Colour Trophy predstavuje najžiarivejšie svetové kadernícke talenty, oslavuje kadernícke umenie a inšpiruje kaderníkov po celom svete. Vznikla v roku 1954, kedy sa jej zúčastnilo iba 300 súťažiacich. A odvtedy sa stala celosvetovou udalosťou, ktorej sa zúčastňujú tisíce nadšených profesionálnych kaderníkov z celého sveta. Prináša neuveriteľnú energiu a nadšenie do kaderníckeho priemyslu. Inšpiruje kaderníkov z celého sveta na posúvanie svojich hraníc nielen v salónoch, ale aj na svetovom pódiu. V roku 2021 sa súťaž otvorila pre všetkých kaderníkov a prihlasovanie aj samotné hlasovanie o víťazovi prebiehalo online. 

Vlani sa po štyroch rokoch konala súťaž Style & Colour Trophy aj v Českej a Slovenskej republike. Tento ročník sa od predchádzajúcich v mnohom líšil - prvá online registrácia, finále rozdelené pre Česko a Slovensko a pochopiteľne aj téma bola iná. Motívom Style & Colour Trophy 2022 bolo French Edito – look hodný obálky módneho časopisu. Odborná porota zložená z kaderníkov a odborníkov z módneho priemyslu teda hodnotila nielen kadernícke umenie našich finalistov, správne používanie techník French Glossing alebo French Balayage, ale predovšetkým finálnu fotografiu a TOTAL LOOK! 

A kto vyhral ročník 2022? Absolútnou víťazkou českého finále sa stala Stanislava Becková zo studa Stani_Beck, na Slovensku porotu aj verejnosť ohromil Tomáš Didi z DidiTheSalon. 

V galérii nájdete tie najlepšie okamihy tohto ročníka: 

V tomto roku sa môžete na súťaž tešiť znova a pokiaľ uvažujete o prihlásení, ale nie ste si istí, môžete sa inšpirovať na našich stážach alebo sociálnych sieťach. Napríklad stáž Petry Měchurovej: Hair styling na fotenie do časopisov, kadernícke súťaže a sociálne siete, je perfektnou príležitosťou, ako získať tipy a triky od profesionála, a naučiť sa pozerať na svetlo a tvar vlasov fotografickým okom. 

Sledujte naše sociálne siete a dozviete sa všetky potrebné informácie! 

INSTAGRAM

FACEBOOK